Бельгія виплатила виконавцям терактів в Парижі та Брюсселі 50 тисяч євро у вигляді допомоги

БрюссельПісля терактів в Брюсселі

За даними The Wall Street Journal, щонайменше п’ятеро ймовірних виконавців і організаторів терактів в Парижі та Брюсселі отримували соціальну допомогу від влади Бельгії.

Читайте також: «Кривавий теракт в Анкарі здійснили терористи-курди»

Сума виплат склала більше 50 тис євро. Як встановили бельгійські слідчі, підозрювані отримали останні виплати за три тижні до терактів.

Зокрема, головний підозрюваний у справі про теракти в Парижі Салах Абдеслам отримав від держави через різні соцвиплати 21 тисячу євро. При цьому Абдеслам був співвласником бару і за законом не мав права на допомогу.

ЗМІ

The Wall Street Journal

Побічно ці кошти виявилися спрямовані на підтримку терористичної діяльності, оскільки вони дали обвинуваченим «гроші на прожиття», визнав глава відомства з фінансової розвідки Бельгії Філіп де Костер. У той же час прямих доказів того, що кошти пішли на фінансування терористичної діяльності немає. З огляду на ці факти, за словами де Костера, уряду країни необхідно провести реформу системи соціального забезпечення.

Читайте також: «Терористи в Мінську пригрозили Україні»

Серія терактів в Брюсселі відбулася 22 березня. Тоді одночасно кілька груп терористів-смертників влаштували два вибухи в міжнародному аеропорту і ще один вибух у вагоні метро на станції «Мальбек». Жертвами атаки стали 32 людини, кількість поранених перевищила 300 осіб.

Серія терактів у Франції сталася 13 листопада 2015 року, в результаті них загинуло 130 осіб, понад 350 отримали поранення.

Читайте також: «У Франції для боротьби з терористами створять гвардію в 84 тис. осіб»

терористи

Іслам у Франції радикалізується

Be the first to comment on "Бельгія виплатила виконавцям терактів в Парижі та Брюсселі 50 тисяч євро у вигляді допомоги"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**