Бальцерович заявив, що влада ігнорує його пропозиції щодо реформ

полякЛешек Бальцерович

Влада України ігнорує пропозиції Івана Міклоша і Лешика Бальцеровича з реформування країни.

Читайте також: «Гетьман Кирило Розумовський та його реформаторська діяльність»

Про це екс-глава Міністерства фінансів Польщі, співголова Стратегічної групи радників по підтримці реформ в Україні Лєшек Бальцерович заявив під час свого інтерв’ю.

Він зазначив, що разом з Іваном Міклошем підготував цілу низку пропозицій щодо реформ в Україні, однак українська влада на це поки ніяк не відреагувала.

Бальцерович заявив, що він хоче допомогти Україні провести реформи, щоб країна стала сильною, проте українські політики також повинні йти назустріч.

Він зазначив, що мова йде не тільки про Кабінет Міністрів. «Є президент, є лідер Верховної Ради, є Яценюк, він керує важливою фракцією. Це політичні лідери. Вони несуть моральну і політичну відповідальність за впровадження реформ», — заявив він.

Він додав, що вже є готовий пакет пропозицій щодо проведення реформ, однак влада поки ніяк не відреагували на нього. «Ми готові для дискусій. Ми спираємося на великий досвід інших країн», — підсумував Бальцерович.

зміни

Бальцерович: «Україна повинна бути зацікавлена у реформах»

Нагадаємо, раніше Лешек Бальцерович заявив, що українська влада дуже повільно проводить реформи, тоді як це необхідно робити швидко.

Читайте також: «Європарламентарі хочуть побачити український Схід, але бояться»

«Реформи треба робити швидко. Цей рік (2017 – Глобал Аналітик) останній перед виборами для України. Чим пізніше (впроваджувати реформи – Глобал Аналітик), тим буде важче», — заявив він.

За його словами, результат від прийнятих рішень буде помітнішим, якщо це робити пакетно. І в певних напрямках він стане відчутний ще до початку виборчого процесу, що буде корисним для України.

Крім того, зазначив Бальцерович, в Україні падіння економіки зупинилося, і те, як вона зростатиме, залежить від реформ, і від темпу їх впровадження. «І тут відповідальність переходить до влади. Але час для України закінчується», — підкреслив він.

хабар

Корупція

Раніше польський реформатор заявив: «Україна повинна бути зацікавлена у реформах. Шляхом реформ вона може і повинна покращувати економічну обстановку, обстановку з розбудови держави, із боротьби з корупцією. І показати: ми — успішна країна. Це найважливіша передумова для успіхів у зовнішній політиці», — зазначив Бальцерович.

Читайте також: «Україна може назавжди відмовитися від російського газу»

Be the first to comment on "Бальцерович заявив, що влада ігнорує його пропозиції щодо реформ"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**