Байден і Порошенко обговорили ситуацію в Криму

телефонна розмоваПетро Порошенко та Джо Байден

Президент Петро Порошенко провів телефонну розмову з віце-президентом Сполучених Штатів Америки Джозефом Байденом. Про це сказано в повідомленні Банкової.

Читайте також: «У США жорстко розкритикували українську владу за корупцію»

Відзначається, що співрозмовники обговорили поточну ситуацію в галузі безпеки в зв’язку з діями російської сторони в окупованому Криму та ескалацією напруженості на Донбасі.

Порошенко заявив, що недавні заяви Росії про терористичну загрозу з боку України в окупованому Криму є гібридною провокацією і черговою спробою виправдати подальші агресивні дії Росії і масштабні репресії в Криму, до яких вдається окупаційна влада. За його словами, ці російські заяви є фальшивими.

Глава української держави підкреслив прагнення України уникнути зростання напруженості у зв’язку із звинуваченнями Москви.

Симферополь

Крим

Читайте також: «ЗМІ: Джо Байден має намір висунути свою кандидатуру на пост президента США»

У свою чергу, Байден закликав Порошенка уникати ескалації напруженості. Про це сказано в повідомленні Білого дому. За словами віце-президента, американська сторона до цього ж закликала і Росію.

Обидва лідери підтвердили свою рішучу підтримку політичним і дипломатичним засобам для відновлення Україною суверенітету і територіальної цілісності, зокрема шляхом повного здійснення Мінських угод, відзначається в повідомленні.

У ході своєї розмови лідери розглянули недавній прогрес, досягнутий в питанні виконання умов МВФ для виплати чергового траншу фінансової допомоги.

Читайте також: «Пономар назвав найважливіший момент для України у виступі Байдена»

Севастополь

«Крим хоче додому»

 

 

Be the first to comment on "Байден і Порошенко обговорили ситуацію в Криму"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**