Байден підтвердив, що не має наміру давати показання в рамках процедури імпічменту Трампа

Джо БайденДжо Байден

Колишній віце-президент США Джозеф Байден заявив, що не підкориться вимозі Сенату про дачу показань у рамках процедури імпічменту Президенту Дональду Трампу в разі якщо такий запит буде йому спрямований. Відповідну позицію Байден, який є одним з претендентів на пост глави держави від Демократичної партії, підтвердив в опублікованому в п’ятницю інтерв’ю газеті The Des Moines Register.

Читайте також: «Трамп про Байдена: «Він знав, як цілувати дупу Обамі»

Колишній віце-президент, відповідаючи на запитання, сказав, що його згода давати такі свідчення нібито дозволить Трампу відвернути увагу громадськості від імпічменту і перевести його на самого Байдена.

Білий дім

Білий дім

«Причина, по якій я не стану робити це, полягає в тому, що все побудовано на підході до дій Трампа, до того, чим він займався все своє життя. Він завжди намагався перевести увагу зі своєї персони», — заявив демократ.

Читайте також: «Байден пообіцяв відповісти на кібератаки з Росії»

З його точки зору, з боку Сенату «буде занадто лицемірно» направляти йому повістку для дачі показань. «Я і не припускаю, що це взагалі станеться», — додав Байден, який є найбільш вірогідним суперником Трампа на запланованих на листопад 2020 року президентських виборах.

Be the first to comment on "Байден підтвердив, що не має наміру давати показання в рамках процедури імпічменту Трампа"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**