Антіфа може бути визнана в США терористичною організацією

АнтіфаАнтіфа

Про це у Twitter повідомив сам президент Дональд Трамп.

Читайте також: «Дональд Трамп атакує Демократичну партію»

Напередодні президент Трамп написав у Twitter: «Розглядається питання про оголошення Антіфа, радикально лівих трусливих покидьків, які атакують людей (лише не тих, хто здатен відповісти) по головах бейсбольними битами, великою терористичною організацією (разом з MS-13 та іншими). Це полегшить поліції її роботу!».

Кілька тижнів тому один республіканський сенатор подав у Сенат США проект резолюції, в який закликає уряд США оголосити Антіфа терористичною організацією. Це стало результатом нападу Антіфа на консервативного журналіста минулого місяця в Портленді. Його побили під час вуличних сутичок Антіфа з поліцією.

Визнання Aнтіфа терористичною організацією дозволить поліції та ФБР застосовувати проти цього угруповання багато методів, до яких вони поки що не можуть вдатися. Наприклад, мова йде про підслуховування членів Aнтіфа або надсилання до організації власних інформаторів. Незаконною також буде сама приналежність до Антіфа та сприяння її діяльності.

Читайте також: «Чи є європейці вільними?»

Антіфа — це міжнародна група прихильників крайніх лівих, які вважають насильство єдиним методом переконання своїх опонентів.

Дональд Трамп

Дональд Трамп

Be the first to comment on "Антіфа може бути визнана в США терористичною організацією"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**