Англія конфіскує особняки російських злодіїв

АнгліяБританаський прапор

До путінських злодіїв і бандитів з числа т.зв. олігархів і корумпованих чиновників, який вважали за краще ховати накрадені гроші в інвестиціях в престижну лондонську нерухомість, непомітно підкралася конфіскація власності.

Читайте також: «Британія виступає проти планів створення спільної армії ЄС»

Вона стане прямим наслідком законопроекту «Про кримінальні фінанси», внесеного на днях в британський парламент.

Як кажуть самі британці, новий закон є найяскравішим прикладом суспільного консенсусу: незважаючи на багатовікові традиції поваги до приватної власності, в британському суспільстві назрів переломний момент, коли респектабельні джентльмени більше не можуть бути сусідами російських бандитів.

Усю власність іноземних корумпованих (а інших в Росії не буває) чиновників і нерухомість, куплену на капітали кримінального походження, будуть вилучати в дохід британської корони.

«Дане рішення назріло вже дуже давно, і уряд просто більше не міг не реагувати на запит суспільства, — прокоментував журналістам новий британський закон доцент російської Вищої школи економіки Павєл Толстих. — У світі всього кілька відомих центрів, де багаті і надбагаті люди знаходили «тиху гавань» для своїх кримінальних капіталів. Перш за все, це Лондон, а також князівства Монако і Ліхтенштейн.

Після панамського офшорного скандалу, а також виходу на телеканалі ВВС документального фільму про те, як в Лондоні росіяни масово відмивають бандитські гроші, політикам нічого не залишалося, крім як підіграти громадській думці. Думаю, що на практиці закон буде реалізований дуже просто: власників дорогої нерухомості змусять повністю розкрити джерела фінансування своїх покупок.

Англія

Лондон

Читайте також: «Велика Британія вирішила залишити «європейську комуналку»

Якщо власники особняків не зможуть аргументовано і документально довести британським властям повну легальність та прозорість своїх заробітків — ці особняки будуть конфісковані».

Як розповіла журналістам влада Лондона, перевірку походження грошей, на які купувалася дорога нерухомість в британській столиці, вони готові почати вже зараз.

У першу чергу будуть перевіряти особняки вихідців з Росії, країн Центральної Азії, Китаю та арабських держав. Питання у ревізорів виникнуть до будь-якої нерухомості іноземців, вартістю понад 30 тисяч фунтів стерлінгів.

До слова, на сьогодні вже понад 7% нерухомості Лондона належить іноземним громадянам. Більшість її зосереджено в центральній частині міста, де особняки непристойно дорогі.

журнал

The Independent

Наприклад, найбільший путінський злодій і його особистий гаманець Роман Абрамович кілька років тому купив знаменитий чотириповерховий будинок Lindsey House в центрі Лондона, вартість якого становила 150 мільйонів доларів.

Читайте також: «США і Велика Британія повністю дотримуються Будапештського меморандуму — Йованович»

Be the first to comment on "Англія конфіскує особняки російських злодіїв"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**