Американці заявляють про підтримку України

Джон Салліван та Володимир ГройсманДжон Салліван та Володимир Гройсман

Адміністрація США вважає ключовим питанням безпеку України та підтримку влади країни на шляху реформ, — заявив заступник Державного секретаря США Джон Салліван, який зустрівся у Копенгагені з Прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом.

Читайте також: «Українці в Узбекистані»

«Адміністрація Президента США Дональда Трампа та сам Дональд Трамп вважають, що забезпечення Україні безпеки та підтримка реформ, які реалізує український уряд, є одним з найважливіших питань», — сказав Салліван.

Українці та американці говорили про економічне та енергетичне співробітництво, зокрема про запобігання будівництву газопроводу Nord Stream 2, через який Росія має намір транспортувати газ до Німеччини, в обхід України.

Дональд Трамп

Дональд Трамп

Читайте також: «Глава МЗС ФРН не бачить Україну та Туреччину членами ЄС»

Влада в Києві побоюється, що після запуску цієї магістралі буде падати транзит газу, який подається на Захід через українські газотранспортні мережі, — повідомляє інформаційне агентство «Інтерфакс-Україна».

Читайте також: «Патріарх Варфоломій: Україну та Македонію треба повернути до Церкви»

Прем’єр-міністр Гройсман зустрівся з Салліваном з нагоди Міжнародної конференції з питань реформ в Україні, яка відбувається в Данії за участю представників понад 40 країн.

«Інтерфакс-Україна»

«Інтерфакс-Україна»

1 Comment on "Американці заявляють про підтримку України"

  1. Олександр | 01/07/2018 at 13:22 | Ответить

    Очевидно, США підтримують не Україну, а корумповану ліберальну владу України, яка грабує і нищить Україну. Показово, що досі Трамп не замінив посла США в Україні. Послиця — демократка, назначена ще Обамою, для просовування в Україну ліберальних «цінностей», які , неначе кислота, роз’їдають українське суспільство.

Leave a comment

Your email address will not be published.

**