Американський публіцист: Україна мусить знищити міст Путіна

«Washington Examiner»«Washington Examiner»

Том Роган, оглядач американського видання «Washington Examiner», пропонує українцям знищити міст, побудований росіянами, який з’єднав Кримський півострів з Росією.

Читайте також: «Європарламент вимагає від Путіна вивести Чорноморський флот з Криму»

Росія окупувала Крим у 2014 році, чого не сприйняло міжнародне співтовариство. Проте Москва після проведення у Криму фейкового референдуму оголосила його частиною своєї території.

«Путін відкрив міст через Керченську протоку, який поєднав український Крим з Росією», — написав Роган на сторінках «Washington Examiner».

«Тепер Україна мусить знищити елементи цього моста», — додає публіцист.

«Крим — це Україна»

«Крим — це Україна»

«Хоча такий розвиток подій викличе ескалацію і майже напевно викличе відплатні дії з боку Росії, міст є обурливим образою для авторитету України як держави», — каже Роган.

Читайте також: «Google показує Крим трьома різними способами»

«Очевидно, що Путін саме це мав на меті. Міст коштував близькому до банкрутства російському уряду мільярди доларів, але він дозволяє Путіну у фізичній і психологічній спосіб привласнити територію України», — вважає оглядач.

«На щастя, Україна має в своєму розпорядженні засоби для проведення нальотів на міст в такий спосіб, що він, принаймні тимчасово, буде непридатним до вжитку. Оскільки міст має значну протяжність, українська авіація може атакувати його, зменшивши ризик людських втрат серед осіб, які подорожують мостом», — говорить Роган.

Оглядач стверджує, що Росія у відповідь, мабуть, почне діяти «проти українських інтересів у Східній Україні». «Але ескалація і так, ймовірно, відбудеться в найближчі місяці», — додає він.

Вашингтон

Вашингтон

Роган стверджує, що пошкодження мосту — навіть тимчасове — буде сигналом, посланим з боку Києва Москві, що Україна не погодиться на крадіжку своєї території, яку вчинив Путін». Публіцист додає, що Сполучені Штати повинні підтримувати Україну в такій діяльності.

Читайте також: «Україна не повинна вирішувати проблеми водопостачання окупованого Криму»

«Будь-яка країна, яка дозволяє красти її територію, а потім про щось домовляється із злодієм, робить крок до своєї загибелі», — завершує Роган.

Be the first to comment on "Американський публіцист: Україна мусить знищити міст Путіна"

Leave a comment

Your email address will not be published.

*



*