Американський журналіст нарахував на Марші Незалежності у Варшаві 60 тис. нацистів

Марш НезалежностіМарш Незалежності

«60 тисяч нацистів марширувало у Варшаві», — такий коментар опублікував на Твіттері журналіст видання Time Джессі Лехріч. Це був його коментар до Маршу Незалежності, який відбувся в столиці Польщі.

Читайте також: «У Польщі поновили справу проти слідчих по Смоленській катастрофі»

Американський журналіст також відзначив у своєму пості, що на банерах можна було прочитати «Чиста кров», «Європа буде білою» та «Молімося за ісламський Голокост». До свого посту він додав посилання на статтю Wall Street Journal, в якій описувався марш у Варшаві.

Це повідомлення спровокувало полеміку серед користувачів Інтернету. Серед них — польська журналістка Беата Біль з проекту Konkret24, що належить телеканалу TVN. «60 тисяч нацистів? Нацисти та інші екстремістські групи огидні, але більшість з 60-тисячного натовпу не належить до них. «Це просто люди, які святкують День Незалежності», — написала вона.

Time

Times

Читайте також: «Новообраний президент Польщі виступив за створення Балто-Чорноморського блоку держав»

На її коментар відреагував Джессі Лехріч, який сказав, що «марш був організований людьми, котрі ідентифікують себе як спадкоємці нацистського руху 1930-х років, який хотів позбутися євреїв у Польщі протягом багатьох років до Голокосту».

У відповідь Беата Біль написала: «Навіть якщо більшість тих, хто марширує сповідує націоналістичні або навіть ксенофобські погляди, що саме по собі жахливо, це не робить їх нацистами».

До дискусії долучився автор статті у Wall Street Journal Дрю Хіншоу, який погодився з думкою Беати Біль. «Навішування ярликів може затемнити реальність Це, скоріше, поверхневе сприйняття радикальних поглядів, ніж фактична радикалізація», — зазначив він. У своєму попередньому твітті щодо своєї статті Хіншоу написав, що «60 тисяч осіб марширувало під нацистським прапором». Але згодом він вирішив вилучити цей допис. «Я видалив допис, оскільки зрозумів, що через нього складалося враження, що 60 тисяч марширували для підтримки етно-авторитарних груп. Однак більшість радісно йшла, думаючи по-іншому», — пояснив Хіншоу.

Читайте також: «Угорщина звинуватила Європейську Комісію в тому, що нею керує Сорос»

Wall Street Journal

Wall Street Journal

 

Be the first to comment on "Американський журналіст нарахував на Марші Незалежності у Варшаві 60 тис. нацистів"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**