Американець вивісив прапор зі свастикою. Поліція не заперечує

Вест МіффлінВест Міффлін

Мешканці міста Вест Міффлін, штат Пенсільванія, обговорюють вивішення одним з жителів прапора зі свастикою на терасі свого будинку. Поліція заявила, що нічого не може з цим зробити.

Читайте також: «Японський міністр відмовився від своїх слів про Гітлера»

Як повідомляє «Pittsburgh Post-Gazette», власник будинку після того, як вивісив червоно-чорний прапор зі свастикою, розмістив поруч камеру спостереження, щоб переконатися, що ніхто його не вкраде.

Один з сусідів вважає, що домовласник підняв прапор, щоб залякати його та його подругу. Корі Хокінс, який є негром і зустрічається з білою дівчиною, живе поруч будинку з прапором. «Прапор з’явився два дні тому, — сказав він у бесіді з місцевим телебаченням WPXI. — Я думаю, що цей чоловік є расистом».

«Моя подруга засмучена. Я думаю, вона вважає, що і я засмучуся, але я не переймаюся подібними речами», — сказав Хокінс, додавши, що камери також спрямовані на його будинок.

«Pittsburgh Post-Gazette»

«Pittsburgh Post-Gazette»

Читайте також: «ЦРУ розслідувало, чи дійсно Гітлер вижив і втік до Колумбії»

Власник прапора раніше також вивішував прапор Конфедерації. «Я відразу ж думаю про неонацистів, — говорить його сусідка Барбара МакКлайн. — Прапор Конфедерації мене не турбує, але той турбує», — додала вона.

Чоловік не захотів розкривати свою особу представникам ЗМІ. «Я не расист. Я намагаюсь їх дратувати, — сказав він WPXI — Вони неприємні. Вони знищили частину моєї власності, і я бачив їх непристойну поведінку».

Мер міста Вест Міффлін Кріс Келлі заявив, що прапор його тривожить, і він сподівається, що мешканці об’єднаються проти нього.

«Таких речей немає в нашій країні чи в нашій громаді. Ми повинні терпіти це через наші ліберальні свободи, які ми маємо тут», — сказав мер.

Прапор Конфедерації

Прапор Конфедерації

Читайте також: «Американський журналіст нарахував на Марші Незалежності у Варшаві 60 тис. нацистів»

Згідно з даними KDKA-TV, поліція із Вест Міффліна отримала скаргу на прапор, але нічого не може зробити. Поліцейські пояснили, що людина може вивісити на своєму ганку прапор і скерувати свої камери спостереження туди, куди захоче, якщо вони встановлені на її власності.

Be the first to comment on "Американець вивісив прапор зі свастикою. Поліція не заперечує"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**