«Альтернатива для Німеччини» подала в суд на Меркель

AfDAfD

Німецька права партія «Альтернатива для Німеччини» (AfD) подала у Федеральний конституційний суд позов проти канцлера Ангели Меркель. Парламентська фракція AfD подала його ще 14 квітня — повідомив юридичний радник AfD Стефан Бранднер. Він додав, що партії йдеться про фіксацію «панування беззаконня». Своєю міграційною політикою уряд у Берліні порушив закон про співпрацю у Бундестазі, — йдеться у позові.

Читайте також: «Німеччина знову буде приймати мігрантів з Сирії»

AfD хоче, щоб Федеральний конституційний суд у Карлсруе розглядав рішення Ангели Меркель від початку вересня 2015 року про відкриття кордону між Австрією та Німеччиною.

Німецька карикатура на Меркель

Німецька карикатура на Меркель

Стефан Бранднер переконаний, що «цей позов може змінити світ». «І він змінить світ, якщо буде для нас успішним», — додав він. Після цього Меркель доведеться «негайно піти у відставку». На даний момент ще невідомо, чи відбудеться судовий процес.

Читайте також: «Безчинства в Кельні: Меркель запропонувала, як вирішити міграційну кризу»

Другий секретар парламентської фракції AfD Юрген Браун заявив, що не повинно бути «канцлера-диктатора» і що Ангела Меркель мусить підкорятися закону. Важливі рішення, котрі заторкають все суспільство, мають ухвалюватися в парламенті. Що стосується політики відкритих кордонів, то Браун розповів про «панування беззаконня та несправедливості», що порушує конституцію.

Біженці в Німеччині

Біженці в Німеччині

Читайте також: «Меркель закидали помідорами під час передвиборчого мітингу»

Голова ХСС Хорст Зеехофер також назвав рішення Ангели Меркель «пануванням беззаконня». «Ми робимо те, що Зеехофер оголосив, але не реалізував», — зауважив Бранднер. Він додав, що впродовж багатьох років в країні діє надзвичайний стан, і це є серйозним порушенням прав Бундестагу.

Be the first to comment on "«Альтернатива для Німеччини» подала в суд на Меркель"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**