«Альтернатива для Німеччини» обіцяє усунути іслам з публічного простору

AfDAfD

Німецька партія «Альтернатива для Німеччини» (AfD) менш ніж за тиждень до виборів оголосила, що у новому Бундестазі буде прагнути усунути іслам з німецького публічного простору як релігію, котра суперечить демократичній системі країни.

Читайте також: «Занепад Європейського Союзу»

«Поширення ісламу в Європі та прогресуюча ісламізація Німеччини є серйозною проблемою для держави і суспільства, його культурної самобутності, а також внутрішнього миру в нашій країні», — сказав лідер консервативної партії Александр Гауланд на зустрічі з журналістами в Берліні.

«Як політична доктрина іслам несумісний з нашим демократичним державним устроєм. Тому мусульманство не має нічого спільного з Німеччиною», — сказав Гауланд, тим самим заперечивши попередні заяви канцлера Ангели Меркель та президентів Крістіана Вульфа і Йоахіма Гаука, що іслам «приналежний до Німеччини».

Лідер AfD підкреслив, що його партія виступає проти будівництва мінаретів і закликів муедзинів до спільної молитви, з яких виникає, що, окрім Аллаха, немає іншого Бога. «Це вияв релігійного імперіалізму», — сказав Гауланд.

Александр Гауланд

Александр Гауланд

На переконання AfD, влада повинна заборонити будівництво мечетей мусульманським організаціям, які порушують німецьку Конституцію. «Імами повинні підкорятися Конституції і виголошувати молитви німецькою мовою», — заявив Гауланд.

Співголова AfD Аліса Вайдель звернула увагу на погіршення стану безпеки в Німеччині. «Громадський простір, включаючи вулиці, площі, парки, басейни, громадський транспорт, стають місцями, де чатує небезпека, особливо для жінок», — сказала вона. Вайдель зазначила, що, як лесбійка, не скрізь бере з собою свою партнерку, бо боїться атак. На запитання журналістів навести приклад конкретного місця, яке, на її думку, є небезпечним, вона вказала на район Нейколен в Берліні.

Читайте також: «Німецький політик заявив, що він гордий за солдатів Вермахту»

AfD вимагає зміцнення поліції та обмеження права на захист персональних даних, «щоб ефективніше боротися зі злочинністю». Гауланд та Вайдель вважають, що в разі зґвалтувань та інших тяжких злочинів злочинців треба висилати з Німеччини, а якщо це не неможливо, то вони повинні відбувати покарання за межами ФРН. На їхню думку, існує багато країн, які за «відповідні гроші» погодяться на розміщення на їхній території німецьких пенітенціарних установ.

Вайдель зазначила, що зростання злочинності, особливо вбивства і зґвалтування, є прямим наслідком рішення Меркель про відкриття німецького кордону для біженців.

Берлін

Берлін

Гауланд ще раз підтвердив свою оцінку солдатів Вермахту в обох світових війнах. На його думку, можна пишатися «досягненнями німецьких солдатів» в цих війнах.

«Альтернатива для Німеччини» намагається опертися  на правий електорат, а її ідеологія характеризується мішаниною лівих та правих гасел. При цьому її партійні лідери виступають за порозуміння з Путіним коштом України. Згідно з останніми опитуваннями, AfD підтримують від 8% до 12% німецького електорату і, на думку експертів, ця партія увійде до нового Бундестагу. Тобто перший раз за всю історію післявоєнної Німеччини в парламенті з’явиться партія, яка буде більш правою, ніж ХДС/ХСС.

Усі інші партії, які мають шанс здобути мандати, заявили перед виборами, що вони не планують утворювати коаліцію з AfD.

Читайте також: «Згідно з опитуванням, права партія AfD стане третьою за популярністю політичною силою в Німеччині»

1 Comment on "«Альтернатива для Німеччини» обіцяє усунути іслам з публічного простору"

  1. Олександр | 19/09/2017 at 18:46 | Ответить

    Яка це права партія, якщо співголова цієї партії — лесбійка. Тобто ця партія, борючись проти ісламізації Німеччини, неспроможна боротися проти демографічної кризи, за повернення до сімейних цінностей і суспільної моралі, що необхідно для зупинки демографічної кризи.
    Німеччина смертельно хвора!

Leave a comment

Your email address will not be published.

**