Активісти запропонували обміняти Віктора Медведчука на Надію Савченко

МедведчукКум Путіна
льотчиця

Надія Савченко

5 квітня активісти руху «Вільні Люди» провели пікет Генеральної прокуратури України з вимогою притягнути до кримінальної відповідальності за діяльність, яка несе загрозу національній безпеці і територіальній цілісності України, лідера так званого «Українського вибору», кума президента Росії Путіна Віктора Медведчука.

Читайте також: «Яценюка спіймали на плагіаті брошури Медведчука»

П’ятсот осіб — волонтерів, воїнів АТО, представників Самооборони Майдану, громадських активістів — оточили будівлю Генпрокуратури, привівши з собою в наручниках імпровізованого Віктора Медведчука.

Активісти вимагали припинити практику, при якій прокурори залишають на волі сепаратистів, агентів Кремля, «саджаючи» при цьому патріотів України.

«У той час, як патріотам, воїнам АТО дають реальні тюремні терміни, Медведчук та інші адепти «руского міра» знаходяться на волі та, відчуваючи свою безкарність, сміють ще щось «офіційно» заявляти і вчити нас, як вирішувати питання Донбасу, як жити, нав’язують ворожу ідеологію», — зазначає Сергій Кузан, співкоординатор руху «Вільні люди».

На думку присутніх, агресор зараз вибрав іншу тактику — економічний вплив, політична дестабілізація, маніпуляція навколо соціально-гуманітарних питань.

Читайте також: «Росія приступила до програми «мінімум» в Україні — екс-радник Путіна»

«Шабаші під виглядом «форумів за економічну автономію» сепаратисти Медведчука намагалися провести в Запоріжжі, Харкові, Дніпропетровську, Одесі. Ми дали їм відсіч. Але поки ми не розберемося з лобістами російського бізнесу, з адептами «федералізації», деокупація України не буде можливою», — зазначає координатор Самооборони Майдану-Запоріжжя Дмитро Харьков.

Пікетувальники пропонували різні варіанти вирішення долі скандального політика.

«Медведчук повинен бути затриманий і відправлений під суд за державну зраду та інші дії, спрямовані на порушення громадської і національної безпеки. Пропоную, як варіант, обміняти Медведчука на Надію Савченко. Думаю, коли піде мова про його куми, Путін буде готовий повернути Савченко Україні», — вважає співкоординатор антипутінського інформаційного фронту Сергій Пархоменко.

Активісти «Вільних Людей», за сприяння народних депутатів, передали звернення в прокуратуру разом з підписами громадян. У зверненні вони позначили вимогу про негайний арешт Віктора Медведчука. Незабаром акції триватимуть — в плані як економічної і політичної, так і інформаційної деокупації.

Читайте також: «У Києві намагалися провести сепаратистський форум за автономію Харківської області»

політичні союзники

Віктор Медведчук та Юлія Тимошенко

Be the first to comment on "Активісти запропонували обміняти Віктора Медведчука на Надію Савченко"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**