Азія: півмільярда людей страждають від голоду

Голод в Азійсько-Тихоокеанському регіоні повинен бути повністю подоланий до 2030 рокуГолод в Азійсько-Тихоокеанському регіоні повинен бути повністю подоланий до 2030 року

Майже півмільярда людей в Азійсько-Тихоокеанському регіоні досі недоїдають. Подолання голоду в цьому регіоні вимагатиме покращення продовольчої ситуації для мільйонів жителів зазначеного регіону щомісяця, згідно з повідомленням, підготовленим агенцією ООН.

Читайте також: «Представниця ООН: Світ рухається до катастрофи»

Дані, зібрані ООН, свідчать про те, що через соціальну нерівність, що збільшується, незважаючи на відносно швидке економічне зростання, доходи мешканців регіону зростають недостатньо швидко, щоб забезпечити поживний раціон для сотень мільйонів жителів Азії та тихоокеанських держав, які досі живуть у бідності.

У звіті уряди закликають об’єднати зусилля для боротьби з бідністю.

FAO

FAO

Цілі ООН щодо сталого розвитку передбачають, що голод в Азійсько-Тихоокеанському регіоні повинен бути повністю подоланий до 2030 року. Усі жителі регіону повинні мати доступ до достатньої кількості харчових ресурсів протягом року.

Читайте також: «На нас чекає «кліматичний апартеїд»? Звіт експерта ООН»

«Ми не на правильному шляху (для досягнення цієї мети), — визнав Кундхаві Кадіресан, регіональний представник FAO (організація ООН з продовольства та сільського господарства). «Прогрес у зменшенні недоїдання за останні кілька років сповільнився», — додав він.

Більше ніж кожен п’ятий житель регіону страждає від помірного або серйозного дефіциту їжі, а це означає, що він голодував принаймні якусь частину року. У деяких крайніх випадках мова йде про людей, які не їдять навіть кілька днів.

ЮНІСЕФ

ЮНІСЕФ

Читайте також: «ООН: У світі понад 70 мільйонів мігрантів»

Більше половини з 479 мільйонів жителів регіону, які страждають від голоду, проживають у Південній Азії, де щотретя дитина хронічно недоїдає, — йдеться у звіті, підготовленому FAO, ЮНІСЕФ та ВООЗ.

Be the first to comment on "Азія: півмільярда людей страждають від голоду"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**