Авіа- та автогігант вироблятимуть літаючі електромобілі

Автомобіль майбутньогоАвтомобіль майбутнього

Концепційний літальний апарат з електричним приводом, здатний перевозити людей у ​​містах — це проект, який розробляє американський авіагігант Boeing та німецький виробник розкішних спортивних автомобілів Porsche.

Читайте також: «Автомобілі без водіїв забруднюють міста?»

На початку цього року Boeing провів випробувальний політ з прототипом літаючого автомобіля на 2-4 пасажири, який міг подолати відстань до 50 миль, повідомляє Reuters. Це відбулося через кілька місяців після того, як конкурент групи Airbus у співпраці з автомобільним брендом Audi представив прототип автономного пасажирського транспортного засобу, який можна використовувати як для повітряного, так і для наземного пересування.

Фірми Boeing та Porsche оголосили, що в рамках угоди вони проаналізують ринковий потенціал літаків преміум-класу та їх можливе використання у густонаселених містах.

Pop.Up Next

Pop.Up Next

Porsche хоче побудувати літаючі машини, котрі можна використовувати як таксі, так і для спільних подорожей, повідомляє агентство. І німецька автомобільна група, і Boeing наразі конкурують не лише з Airbus або іншими виробниками автомобілів, але і з технологічними компаніями, які мають намір створити невеликі автономні літаючі машини, здатні вертикально злітати і приземлятися.

Читайте також: «Літаючий автомобіль може змінити уявлення про транспорт»

Партнерство Boeing та Volkswagen, компаній, які виробляють Porsche та Audi, з’явилося в ключовий період для обох виробників, — вважає Reuters. Німецька група намагається створити собі новий імідж після скандалу з дизельним паливом, який трапився у 2015 році. Виробник із США бореться з міжнародною кризою після того, як авіакатастрофи, пов’язані з літаком Boeing 737 MAX, спровокували зменшення числа найбільш продаваних машин компанії.

Be the first to comment on "Авіа- та автогігант вироблятимуть літаючі електромобілі"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**