Автомобілі без водіїв забруднюють міста?

Автомобіль без водіяАвтомобіль без водія

Організація Transport & Environment (T&E) («Транспорт та навколишнє середовище») повідомляє песимістичні новини: поширення автомобілів без водіїв збільшить вуличний рух більш ніж наполовину, а викиди CO2 зростуть на 40%. Про це пише польське видання «Rzeczpospolita».

Читайте також: «Пентагон: США поставлять в Україні ще 100 бронеавтомобілів HMMWV»

У звіті T&E автори прогнозують, що транспортні засоби без водіїв виявляться найдешевшими у використанні, і тому вони їздитимуть на більшу відстань. І якщо вони матимуть двигуни внутрішнього згоряння, то це призведе до посилення забруднення та збільшення викидів парникових газів.

Автомобіль без водія

Автомобіль без водія

Зовсім іншу перспективу демонструють результати досліджень, проведених у Сан-Франциско: вони показують, що автономні машини могли б спричинитися до скорочення руху в місті принаймні вдвічі, а можливо, що до чотирьох разів. У результаті може зменшитися попит на паркування. Це б уможливило відкриття нових пішохідних смуг або велосипедних доріжок.

Читайте також: «Президент Туркменістану заборонив громадянам мати автомобілі чорного кольору»

Розвиток ринку автономних автомобілів обмежений як технологічно, так і через відсутність відповідних правил, — зазначає «Rzeczpospolita». З п’яти рівнів, що класифікуються як автономне водіння, зараз стають все більш поширеними два.

Be the first to comment on "Автомобілі без водіїв забруднюють міста?"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**