І знову про Кельн.

160111140759_pegida_cologne_protest_624x351_getty_nocredit

На початку січня в Кельні, напередодні свят «біженці війни» зробили близько 100 спроб згвалтувань корінних німкень, деякі увінчалися сумним успіхом. Однак, чому для багатьох це виявилося таким нежданим і дивним — секрет. Ще восени минулого року в Німеччині вже був інцидент, де господарі кафе «наочно пояснили» приїжджим що приставати до місцевих жінок не дозволено в розвиненому суспільстві. Однак і тоді влада проявила свою безхребетність, порадив жінкам одягатися більш закрито. Підняття питання про те, що потрібно одягатися скромніше — може і було б актуально і правильно, якби тільки не привід того, що це потрібно щоб приїжджі могли «правильно адаптуватися» і нікого не зґвалтувати. Сьогодні історія та ж — влада радить жінкам, нехай уже й відмовившись від своїх слів, триматися групами і не підходити до чоловіків ближче, ніж на відстані витягнутої руки.
Найстрашніше в цьому те, що влада в моменти нерозуміння як варто вчинити тут і зараз, знову вибирає неправильний варіант.
Після цієї жахливої події, як і слід робити нормальному народу — люди влаштували масові акції протесту. Причому солідарність проявили не тільки жителі Кельна, але ще й ряд інших міст і навіть країн. Справа кінчилася водометами проти натовпу. Чому ніхто не стрельнув з водомета хоча б по одному мігрантуі, не ясно. Мабуть уявні цифри на курсі валюти важливіше безпеки жителів країни. «Корінні європейці» в небезпеці сьогодні як ніколи.

cologne_protest_09012016_2

keln

keln2-1024x493

Be the first to comment on "І знову про Кельн."

Leave a comment

Your email address will not be published.

**