Лара Трамп: Вражена опіоїдною кризою Західна Вірджинія потребує дій, а не балачок

ОпіоїдиОпіоїди

Західну Вірджинію знищує одна з найгірших епідемій в американській історії.

 

Регіон Маунтін Стейт має найбільші в країні показники смертності від передозування наркотиками. У 2017 році біля тисячі людей померли від передозувань в Західній Вірджинії. Це більше, ніж попередній рекорд усіх часів: 887 передозувань в 2016 році.

 

Прийшов час для змін. Нам потрібні нові ідеї та рішучі дії, щоби протистояти цій смертоносній епідемії, від якої потерпає наше суспільство.

 

Президент Трамп почув благання про допомогу від сімей, що постраждали від цієї проблеми. Він неустанно працює, щоб допомогти Західній Вірджинії та іншим штатам по всій країні, які мають подібні проблеми.

 

Героїн та схожі опіоїди вбивають дедалі більше американців. Спостерігається експоненціальне зростання числа нових випадків залежності в малих містах та в сільській місцевості по всій країні.

 

Між 2006 та 2016 роками фармацевтичні компанії поставили біля 21 мільйона опіоїдних наркотичних засобів у Вільямсон (Західна Вірджинія) — в містечко з населенням 2 900 мешканців. Схожа ситуація склалася в Керміті (населення складає 392 людини). Єдина в місті аптека за останні два роки отримала 9 мільйонів таблеток гідрокодону (засіб від кашлю; алкалоїд опію; активна речовина, споріднена з кодеїном та морфіном) від фармацевтичних компаній з інших штатів.

 

Ці аптеки в малих містечках служать центрами розповсюдження наркотиків для місцевих наркозалежних осіб та для наркоторговців по всьому регіону.

 

У 2016 році мешканці Західної Вірджинії обрали Трампа в тому числі для того, щоби він боровся з цією смертоносною проблемою, і на даний час він зробив в цьому напрямку суттєві кроки.

 

Одними з найголовніших пріоритетів Президента Трампа є зменшення попиту  на опіоїди та внесення змін у лікарську практику виписування рецептів. Його метою є знизити загальнонаціональний рівень виписування опіоїдів на третину  за три роки та забезпечити, щоби 95% рецептів на опіоїди, які відшкодовуються федеральними програмами охорони здоров’я, протягом наступних п’яти років видавалися належним чином.

 

Трамп також планує припинити постачання нелегальних наркотиків, що надходять в такі міста, як Вільямсон та Керміт. Його ініціатива стосовно опіоїдів покликана перекрити міжнародні та національні маршрути  поставок незаконних наркотиків, що нищать громади Західної Вірджинії. Наприклад, в окрузі Канава 27% передозувань були пов’язані з фенатилом — наркотиком, що в 35 разів сильніший за героїн. Він нелегально поставляється з Китаю та Мексики.

 

Саме тому Дональд Трамп окреслив план захисту кордонів, портів та морських шляхів від контрабанди наркотиків. Також він залучає Китай та розширює співпрацю з Мексикою, щоб зменшити поставки нелегальних наркотиків, які просочуються в нашу країну.

 

Проте найголовнішим є те, що Трамп планує допомагати тим, хто насправді бореться зі своєю залежністю, використовуючи науково обґрунтоване лікування. Грантова програма на суму 485 мільйонів доларів США  була створена для профілактики, лікування та реабілітації на державному рівні.

 

Але для того, щоб отримати більше можливостей, Президент Трамп потребує допомоги Конгресу. Якщо ні на що не здатні демократи в листопаді отримають контроль над Конгресом, може відбутися величезний відкат назад у вирішенні цієї важливої проблеми. Демократи довели, що під їхнім керівництвом опіоїдна криза може лише поглиблюватися.

 

Але з республіканцями при владі Трамп довів, що конкретні зміни можливі.

 

Саме тому вибори такі важливі. Нездатність дійти компромісу в Вашингтоні лише шкодить тисячам сімей, що страждають від опіоїдів.

 

Західна Вірджинія не має часу на політичні театралії, поки сотні мешканців цього штату кожного року вмирають від наркозалежності. Президент Трамп робить все можливе, щоби покласти край цій епідемії, але він потребує підтримки Конгресу, щоби виконати своє завдання.

 

Лара Трамп, невістка та старший радник президента США Дональда Трампа

wvgazettemail.com

facebook.com/DonaldTrump

1 Comment on "Лара Трамп: Вражена опіоїдною кризою Західна Вірджинія потребує дій, а не балачок"

  1. Результат легалізації легких наркотиків. Конопля — стартовий наркотик наркомана — початківця. А потім перехід на опійні наркотики.

Leave a comment

Your email address will not be published.

**