Як Рокфеллери «препрограмували» жінок

Демонстрація феміністокДемонстрація феміністок

Фемінізм є промовистим прикладом того, як мега-картель Рокфеллера використовує надзвичайну силу засобів масової інформації (тобто пропаганду) для встановлення контролю над суспільством.

За останніх 40 років багато жінок втратили зв’язок зі своїми природними інстинктами. Внаслідок цього інститут сім’ї перебуває в занепаді, панує сексуальна розбещеність і постійно падає народжуваність. Я покладаю відповідальність за це на Рокфеллерів.

Передусім треба пам’ятати, що для жінки кохання є інстинктивним актом самопожертви. Вона віддає себе чоловікові, дітям та виконує свою місію, коли бачить їх щасливими, оскільки вони отримують її любов, повагу і вдячність.

Жінка приносить цю найвищу жертву лише одному чоловікові, який турбується про неї та забезпечує родину усім необхідним. Чоловіки інстинктивно хочуть брати на себе таку відповідальність. У цьому полягає суть гетеросексуального контракту (тобто шлюбу): жіноча сила в обмін на чоловічу силу, що і є коханням. Секс є символом цього сакрального зв’язку. Шлюб і сім’я можуть бути не для всіх, але це є природний шлях для більшості.

Так усе починалося...

Так усе починалося…

Фемінізм навчив жінок відкидати таку модель як «старомодний, гнітючий стереотип», навіть якщо вона відображає їхні природні інстинкти.

Один британський письменник переповів випадково підслухану розмову двох молодих жінок. «В наші дні чоловіки ні до чого непридатні», — сказала одна. «Так, — відповіла інша. — Біда в тому, що вони не зрозуміли виклику фемінізму. Вони не усвідомлюють, що нам потрібно, щоб вони були більш мужніми, і замість цього вони фарисействують».

Це їхня логіка? Якщо жінки стають менш жіночними, то чоловіки мають бути більш мужніми? Чоловіки не призначені для боротьби з жінками. Їм потрібно стверджуватися за допомогою жіночої поступливості та довір’я. Коли жінки постійно кидатимуть чоловікам виклик, то останні не цінуватимуть шлюб та сім’ю.

Тепер, коли любов і шлюб «дискредитовані», жінки не мають нічого, крім сексу, чим можна було б замінити кохання. Через це багато жінок надзвичайно одержимі своїм зовнішнім виглядом і готові пристрасно віддавати свої тіла першим зустрічним чоловікам.

Тривале кохання не ґрунтується на сексуальній привабливості жінки, її особистості чи досягненнях. У кінцевому підсумку воно ґрунтується на самопожертві. Ми любимо тих, хто любить нас.

Фемінізм

Фемінізм

Світові банкіри

Люди не розуміють, що фемінізм — це масова індоктринація, оскільки вони не можуть ідентифікувати зловмисника, зрозуміти його засоби впливу та мотиви.

Колись продюсер фільмів з Бетті Мідлер та «Америка: від свободи до фашизму» Аарон Руссо навів усі три вищезазначених чинника, тим самим підтвердивши те, що я говорю.

Намагаючись завербувати Руссо для роботи на Раду з міжнародних відносин (англ. Council on Foreign Relations; CFR), Ніколас Рокфеллер розповів, що його сімейна фундація просуває жіночу емансипацію, використовуючи контроль над засобами масової інформації як складову довгострокового плану поневолення людства. Він зізнався, що вони хочуть «вживити нам чипи». Вбийте в Google Rockefeller Foundation («Фонд Рокфеллера») і Women’s Studies («Жіночі дослідження») і ви отримаєте півмільйона посилань.

Прихована мета фемінізму — знищити сім’ю як інститут, який перешкоджає промиванню мозків молоді з боку держави. Побічні «вигоди» включають депопуляцію та розширення бази оподаткування (за рахунок збільшення числа працюючих жінок, — Глобал Аналітик). Сім’ю також дестабілізує позбавлення чоловіка ролі її утримувача.

Для розуміння того, що відбувається в світі, необхідний кардинальний зсув парадигми. Рокфеллери є частиною приватного світового банківського картелю, який контролює засоби масової інформації, оборону, фармацевтику та ін. Щоб захистити свою монополію на владу та багатство, вони будують світову поліцейську державу («світовий уряд»), використовуючи як виправдання псевдоатаку 9 вересня 2011 року та нескінченну війну. Рокфеллер розповів Руссо про цей план за рік до 9/11.

 9/11

9/11

Поет Чарльз Пегі сказав: «Все починається з віри і закінчується політикою». Банківський картель потребує філософії, щоб виправдати поневолення людства. Ця філософія — сатанізм. Картель керує світом через мережу окультних товариств, пов’язаних з масонством, комунізмом, Ватиканом та організованим єврейством (Bnai Brith, ADL, AJC, сіонізм). Найвищий окультний ранг відомий як ілюмінати.

Сучасна західна культура є масонською. Спираючись на люциферіанство, масонство вчить, що людина, а не Бог, визначає реальність. (Звичайно, щоб утвердити власний контроль їм потрібно скасувати  природні та божественні закони). Вони враховують, що люди є невпевненими податливими істотами, які вважають за краще вірити тому, що їм говорять, ніж довіряти власному розуму або сприйняттю. Так, наприклад, ЗМІ успішно пропагують гомосексуальні цінності, що суперечать нашим природним інстинктам.

Мас-медіа нищать кохання

Кожен із засобів масової інформації (фільми, телебачення, журнали, музика, рекламні ролики, новини) використовується для індоктринації та соціального контролю з кінцевою метою поневолення. Існує зв’язок між тим, що сталося в комуністичній Росії, і тим, що відбувається сьогодні в Америці. В обох випадках йдеться про утвердження тоталітарного контролю з боку світового банківського картелю.

З метою знищення сім’ї ЗМІ переконують жінок, що вони не можуть покладатися на гетеросексуальні зв’язки.

Мірна Бліт була головним редактором видання «Домашній журнал для жінок» («Ladies Home Journal») з 1981 по 2002 рік. У своїй книзі «Сестри Спін» («Spin Sisters») (2004) вона пише, що ЗМІ «продають жінкам кар’єру в точно такий же барабанний спосіб, як їхнім матерям «продавали щасливу домогосподарку».

«Ladies Home Journal»

«Ladies Home Journal»

Ілюмінати підірвають природні жіночі інстинкти жінок, використовуючи наступні мантри:

  1. Чоловікам більше не можна довіряти. Навівши як приклад Lifetime Network, Бліт прийшла до висновку, що всі чоловіки:

1) невірні щурі;

2) потворні монстри;

3) ганебні відморозки, або

4) усі перераховані вище.

З іншого боку, жінки — цілеспрямовані успішні істоти, які досягають своїх цілей, незважаючи на дикунів, які заважають їм розвиватися.

  1. Жінки є жертвами з огляду на свою стать. Бліт говорить, що засоби масової інформації посилають «голосно і чітко наступне повідомлення. Оскільки ми є жінками, то ми залишаємося жертвами в нашому приватному житті, на роботі, в суспільстві в цілому». Таким чином, для жінок мають бути притаманними оскарження чогось, утвердження своїх прав на щось та бунтарство. Таку ж тактику використовували для маніпулювання євреями, неграми, робітниками та геями. (див. мою працю «Жертва як моральний зомбі»).
  2. Жінки повинні бути егоїстичними. «Емансипація та нарцисизм змішалися», — каже Бліт. Дозвілля тепер означає: «час для себе, проведений наодинці або, можливо, з подругами, але без чоловіка і дітей. У численних статтях проповідується нове феміністське євангеліє, що самозакоханість є важливою ознакою здорової, добре пристосованою до життя жінки».
  3. Секс не призначений виключно для кохання та шлюбу. Такі журнали, як «Гламур» («Glamour») і «Космополітен» («Cosmopolitan») закликають молодих жінок «віддаватися на першому побаченні», «відкрито кокетувати з чоловіками» і «бути спортсменками у ліжку». На сторінках цих видань немає дискусій на тему шлюбу або сім’ї. Такі жінки не можуть настільки довіряти чоловікам, щоб дати себе покохати.
  4. Самореалізація полягає в кар’єрних успіхах і не має відношення до чоловіка та сім’ї. «Соціальна винагорода за перебування на роботі є критично важливою для почуття гідності та самооцінки», — говорить Бетті Фрідан. Насправді «більшість місць роботи дуже ординарні», — зауважує Бліт.
«Cosmopolitan»

«Cosmopolitan»

Таким чином, багато хто впадає у шизофренію, коли намагається примирити свої природні інстинкти з постійними закликами робити навпаки. У результаті ми всюди бачимо розкидані уламки: розбиті сім’ї та неблагополучних людей.

У той же час журнал «Плейбой» («Playboy») посилає подібні месіджи чоловікам: «Вам не потрібно одружуватися, щоб мати секс. Подружнє життя і діти викликають нудьгу».

Висновок

Така послідовна «барабанна атака» з боку мас-медіа є нічим іншим, як цілеспрямованим «промиванням мізків». Суспільство докорінно руйнується світовим банківським картелем, котрий використовує сатанинський культ, масонство як свій основний інструмент. Більшість масонів не знають усієї правди, але власники засобів масової інформації, безумовно, добре обізнані.

Ми звикли говорити, «настільки американський, як материнство і яблучний пиріг» («as American as motherhood and apple pie»). Однак сатаністи прагнуть знівелювати материнство. Фемінізм далекий від боротьби за права жінок, його мета вихолостити їхню жіночість. Він позбавив їх безпечної та вартісної соціальної ролі та перетворив на сексуальні об’єкти та замінюваних працівників.

Люцефіріани підбурюють до заколотів, оскільки відкидають все те, що є природним та сприяє людському щастю. Подібно до їхнього господаря Люцифера вони хочуть грати роль Бога.

Божу любов можна побачити у відданості жінки своєму чоловікові та дітям. Через це банкіри прагнуть знищити інститут сім’ї.

Генрі Маков

(з англійської мови переклав Олег Коденчук)

Примітка перекладача. Рада з міжнародних відносин (CFR) — маловідома, але дуже впливова в питаннях міжнародних стосунків організація, яка поступово розширила свою владу, престиж і сфери впливу до такої міри, що вже сьогодні можна говорити про неї, як про могутній центр аналізу, геополітичного та стратегічного планування.

Структура реальної влади

Структура реальної влади

Сьогодні CFR складається з 3 600 високоавторитетних в своїх областях членів.

Рада об’єднує вищих керівників фінансових установ (у тому числі банку Chase Manhattan, що належить сім’ї Рокфеллерів), промислових гігантів і засобів масової інформації, дослідників і академіків, військових найвищих рівнів і політиків, державних службовців і деканів університетів, факультетів, дослідницьких центрів.

Її фундаментальні цілі полягають в розпізнаванні та оцінці широкого спектру політичних, економічних, фінансових, громадських, культурних і військових чинників, які охоплюють абсолютно всі аспекти суспільного життя розвинених країн світу.

Дослідження і оцінки проводяться різними дослідниками та групами, створеними всередині CFR. Вони намагаються розпізнавати загрози і потенційні можливості з боку світового оточення, оцінювати сильні й слабкі сторони груп інтересів всередині CFR і реалізовувати масштабні стратегічні та тактичні плани з проведення операцій в різних сферах.

Те, що нам повідомляють засоби масової інформації, це не що інше, як видимі і конкретні результати дій структур формальної влади (особливо національних урядів) у відповідь на зазвичай однозначні рішення технократичної і наднаціональної структури фінансистів та підприємців.

Реальна влада — це та, яка непомітно планує і вирішує, що, коли і де відбуватиметься і хто це буде здійснювати.

Be the first to comment on "Як Рокфеллери «препрограмували» жінок"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**