Чого прагнуть ліві рухи в США?

Статуя СвободиСтатуя Свободи

На наступний день після нищівної і несподіваної для демократів поразки Гілларі Клінтон на виборах 8 листопада вулиці багатьох міст США заповнили добре організовані натовпи протестувальників. Учасники цих галасливих демонстрацій і маршів під гаслом «Трамп не мій Президент!» були незадоволені результатами голосування і вимагали їх перегляду.

Незабаром з’ясувалося, що практично всі учасники протесту не брали участі в голосуванні 8 листопада, але вони звинувачували Трампа в тому, що їхню думку не врахували. Це типова поведінка лівих радикалів — звинувачувати в своїх невдачах інших, а не себе.

Усі протести проходили ввечері і вночі. Це значить, що їх учасникам не треба було йти на наступний ранок на роботу, бо їхньою справжньою роботою були нічні демонстрації і марші.

Гілларі Клінтон

Гілларі Клінтон

За Дональда Трампа проголосувало найбільше число виборців за всю історію Республіканської партії. Він переміг у таких штатах, як Мічиган, Вісконсін і Пенсільванія, населення яких десятиліттями віддавало свої голоси демократам. При цьому в післявоєнній історії США жоден кандидат на пост Президента країни від Демократичної партії не отримував так мало голосів, як Гілларі Клінтон.

Ліві журналісти звинувачували Дональда Трампа в тому, що він «не читає книг, тому не може написати тези своїх виступів».

За останні вісім років телесуфлер Обами кілька разів виходив з ладу, після чого той починав заїкатися і бурмотів щось невиразне. Перед теледебатами Гілларі заздалегідь отримувала запитання від ведучого. Одного разу виникла проблема: їй задали незнайоме запитання. Гілларі була в розгубленості, а після закінчення дебатів учинила істерику. Дональд Трамп часто виступає, не читаючи заздалегідь написаний текст. На сьогоднішній політичній сцені Америки таких людей, як він — немає.

Washington Post

Washington Post

Гаррісон Кейллор у своїй статті для Washington Post з презирством і зарозумілістю пише про «неосвічених білих чоловіків», які проголосували за Трампа. Це класичний расизм, спрямований проти білих американців. Кейллор висловлює думку лівого істеблішменту, який живе в невеликому замкнутому колі елітних клубів та тусовок Нью-Йорка і Голівуду. Іншої Америки вони не знають і знати не хочуть. Тому для них було великим потрясінням дізнатися про те, що ця інша Америка проявила волю і пішла проти лівої демагогії, лівого снобізму і чорного расизму.

Після того, як не вдалося поставити під сумнів перемогу Дональда Трампа на виборах ліваки перейшли до плану «Б», який полягає в провокуванні та організації безладів, тому що «прості американці не задоволені Трампом».

Зрозуміло, що масове знищення «неполіткоректних» статуй було добре організоване. Як відомо, досвід переписування історії у ліваків значний. Пам’ятники почали зносити практично одночасно в багатьох штатах, причому частину пам’яток руйнують цілком легально — за рішенням місцевої влади, але є випадки, коли пам’ятники зносилися вандалами вночі. Навіщо? Очевидно, що статуї, як такі, мають до цього процесу лише непряме відношення.

Розбитий бюст Лінкольна

Розбитий бюст Лінкольна

У Чикаго, наприклад, невідомі розгромили бюст Лінкольна, який воював з конфедератами і звільнив рабів. Проте його партійна приналежність виявилася неполіткоректною — республіканець.

Багато хто в Америці засуджує знесення пам’ятників конфедератам, тому що вони становлять культурну та історичну спадщину країни. Але для тупого натовпу «Антифа» такі високі матерії є чужими і незрозумілими. Тому після знесення монументів буде зроблено спробу піти значно далі (соціалісту Оруелу, який добре знав ліву ідеологію, не склало великих труднощів заглянути в майбутнє).

Наступними будуть заклики до масового перейменування вулиць. До перегляду шкільних підручників. До знищення неполіткоректних архівів. До спалюванню неполіткоректних книг. До перейменування бібліотек. До перейменування військових баз (10 з них носять імена офіцерів армії Конфедерації). До переселення дисидентів та інакодумців у концтабори для «перевиховання».

Джордж Сорос

Джордж Сорос

Головне завдання «Антифа» — здійснювати контроль над людьми за допомогою терористичних методів залякування. Знесення пам’ятників — тільки інструмент для досягнення даної мети, тому на цьому вони не зупиняться.

Як і раніше різношерсті представники лівих ідеологій вчиняють криваві вуличні бійки. Хто грає роль ляльковода на цей раз? Скоріше за все Джордж Сорос, який спонсорує бандформування «Антифа», Black Lives Matter (BLM), американських комуністів і Демократичних соціалістів Америки. Недарма зіткнення в Шарлотсвіллі відбулися якраз в його 87-й день народження.

При цьому ліберали не приховують того, що, на їхню думку, вбити Дональда Трампа було б цілком непогано. Співаки, знаменитості та журналісти — всі приєдналися до маячних спроб розвинути цю тему. Ліві швидко перейшли від штампування пісень на кшталт «F *** Donald Trump», у виконанні YG, G-Eazy і Macklemore, до нападів на прихильників Трампа. Тепер вони заговорили про те, щоб «підірвати Білий дім» або вчинити стрілянину по Президентові. А в новому кліпі музиканта Snoop Dogg демонструється «імітація вбивства» Президента Дональда Трампа.

Snoop Dogg

Snoop Dogg

Усе це видається ще більш тривожним, оскільки на Трампа вже було скоєно замах, про який говорили незаслужено мало. Це сталося 18 червня 2016 року. Був іще один інцидент (12 березня 2016 року). Тоді якийсь чоловік спробував прорватися на сцену, але його скрутили агенти секретної служби. До цього можна додати сотні арештів, здійснених під час погромів в день інавгурації Трампа, і ще кілька затримань за погрози на адресу Президента. Ну і як же не згадати Твіттер, де ліві, користуючись анонімністю, публікують свої бурхливі фантазії на тему вбивства Трампа.

Скандально відома співачка Мадонна під час проведення Жіночого маршу в Вашингтоні говорила про «революцію любові». Раптово в її виступі почали звучати слова ненависті, вона сказала: «Я дуже багато думаю про те, щоб підірвати Білий дім». Для Трампа це був перший день на посаді. Репер Рік Росс випустив кліп, в якому був такий рядок: «Уб’ю Трампа, ніби я Зіммерман».

Ліберальний новинний сайт Fusion навіть опублікував комікс під назвою «Найкращі варіанти розвитку подій при Трампові». Одним з чотирьох варіантів було вбивство Трампа «подвійним агентом» під псевдонімом «словенський вбивця». Мабуть, вони мали на увазі Меланію Трамп, яка народилася в Словенії.

Дональд та Меланія Трамп

Дональд та Меланія Трамп

Свого часу багато ліваків подейкували про те, що в разі обрання Трампа вони переберуться до Канади. Вгадайте, скільки громадян США переїхали до цієї країни на ПМЖ після 18 листопада 2016 року? Не більше сотні! І в їх числі немає жодної «зірки» Голлівуду і ліберального ТБ.

Прихильникам лівих ідеологій все життя доводилося нелегко. Їхні ідеї народні маси не сприймали (а якщо і сприймали, то тільки внаслідок терору), і їм довелося вигадувати безліч приємних для вуха пустопорожніх гасел і гучних імен для своїх партій, щоб приховати за ними свою не надто привабливу сутність.

Усі ми знаємо, що ліва ідеологія — тупикова гілка в розвитку людства. Але як і яким чином ліваки остаточно себе дискредитують поки що можна лише здогадуватися.

Олесь Рахманний

 

Be the first to comment on "Чого прагнуть ліві рухи в США?"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**