Чи є націоналізм ліками від глобалізму?

ГлобалізаціяГлобалізація

Національне розмаїття є одним з найважливіших чинників, що забезпечують виживання людства, як соціальної структури, що розвивається. Конкуренція між великими націями за регіональне лідерство у торгівлі, економіці, культурі та військовій сфері дала початок таким великим цивілізаційним проектам, як еллінська, римська, китайська та низка інших світових імперій.

Сама ідея глобалізації спирається на принцип уніфікації та стандартизації всіх елементів не тільки економіки, політики та ідеології, а й соціального життя. Глобалісти бачать світ, як великий пазл. Для того, щоб це працювало в соціальному житті глобального суспільства, необхідно природну нерівність між народами замінити штучною нерівністю, регульованою з єдиного центра. Для цього вони намагаються втрутитися в природний процес розвитку націй і народів, щоб керувати ним. Найбільш простий спосіб — це підігнати усі нації під єдиний штучний стандарт, знищивши національне різноманіття. Щось подібне намагалися вже робити інтернаціоналісти, комуністи, пацифісти під егідою знищення міжнаціональної ворожнечі, яка, з їхньої точки зору, призводить до війн між державами.

Зрозуміло, що причини воєн дещо інші і більш складні, але ідеологи завжди прагнуть до спрощення. Глобалісти хочуть стерти відмінності між націями перш за все для зручності управління глобальною світовою економікою. Тому головним ворогом глобалізму є націоналізм, а основною задачею — зробити так, щоб національний дух в народах поступово вмирав, а національні еліти капітулювали і ставали відданими бійцями глобалістського фронту. Причому, в цій боротьбі з національними елітами глобалісти не гребують нічим, використовуючи підкуп, слабкості та пороки людей, а в деяких випадках доходить до застосування психологічного й фізичного терору проти особливо непокірних.

Глобалісти

Глобалісти

Якщо дивитися неупереджено, то ми побачимо, що цей шлях самогубний як для самих глобалістів, так і для тієї глобальної цивілізації, яку вони будують. Розглянемо приклад, побудований на природних аналогіях. Припустимо, що цивілізацію, як відносно замкнуту живу структуру, можна уподібнити лісові, а нації — різним деревам, що в ньому ростуть. Відповідно до ідеології глобалізму, в лісі необхідно провести реформи стандартизації, тобто знищити різноманітність флори, замінивши її на абсолютно схожі дерева, які були б своєрідним гібридом всіх порід, які до цього росли в даному лісі. Ефект від подібної заміни очевидний — катастрофічне порушення екологічного балансу з подальшою загибеллю більш дрібних рослин, трави, тварин, комах і т. д. Після подібної уніфікації та стандартизації дерев ліс поступово перетвориться на пустелю.

Подібні катастрофічні процеси краху всієї структури нашої цивілізації після втілення ідей глобалістів, пацифістів і т. д. про тотальну уніфікацію та стандартизацію всіх націй ми спостерігатимемо у майбутньому, якщо смертельна небезпека глобалістського проекту не стане зрозумілою загалові.

Наразі черговим етапом довготривалого наступу, спрямованого на перетворення світу на неоліберальний, глобальний колгосп, є нові напрями діяльності транснаціональних корпорацій.

Нелегальна імміграція є ознакою глобалізації

Нелегальна імміграція є ознакою глобалізації

Після знищення іноземними корпораціями у колишніх колоніях місцевого капіталу, продажу зброї усім сторонам конфліктів у країнах, що розвиваються, експлуатації мінеральних ресурсів африканських та азійських країн (нафта, природний газ, сланцевий газ, золото, срібло, алмази тощо) і деградації природного середовища слідує процес занурення країн третього світу в цивілізаційний хаос. У поєднанні з глобалізацією, завдяки якій біднота у цих частинах світу бачить по телебаченню життя багатих європейців або американців і, природно, заздрить їм, та досі невирішеними проблемами бідності, неграмотності, обмеження прав та дезінформації, а також геополітичними чинниками, утворюється комбінована пекельна суміш, яка може підірвати наш континент.

На даний час головною складовою цієї суміші є приплив іммігрантів з країн третього світу до Європи, що триває з другої половини ХХ століття та, здається, не має кінця, і за який платить Західна Європа. Крім того, лібералізм і культурний марксизм прагнуть разом боротися проти світу Традиції і знищити відособленість націй на користь «багатокультурного»  суспільства під гаслом однієї раси — людського роду, що означає утворення нового світового порядку.

Антинаціональна доктрина глобалізації не враховує нищівної сили інстинкту національного самозбереження сучасних народів. Націоналісти вважають, що саме чинник національного самозбереження підніме народи на боротьбу з глобалістами і принесе їм політичну перемогу в «окремо взятих» країнах західної цивілізації. Глобалісти забули, що саме вибухи прихованого потенціалу національного самозбереження великих народів створюють поворотні пункти в історії людства.

Угода про Трансатлантичне торговельне та інвестиційне партнерство

Угода про Трансатлантичне торговельне та інвестиційне партнерство

Під час самітів з кліматичних проблем в Європі та в усьому світі відбуваються масові демонстрації та акти солідарності з народами, яких пригноблює глобалізм, транснаціональний капіталізм та сіонізм (палестинці, курди, індіанці, тибетці), підписуються петиції проти деградації природного середовища, руйнівної діяльності наднаціональних інституцій. У липні 2015 року відбулися бурхливі протести проти прийняття Європейським парламентом угоди про Трансатлантичне торговельне та інвестиційне партнерство (англ. Transatlantic Trade and Investment Partnership; TTIP), внаслідок чого на вулиці європейських міст вийшли сотні тисяч людей.

Крім того, відбуваються протести проти впровадження генетично модифікованих продуктів харчування. У Німеччині щороку проходить Antikriegstag — демонстрація німецьких націоналістів проти війни, глобалізації та дикого капіталізму, а в Болівії 4 роки тому мережа McDonald’s після 14 років діяльності була вимушена повністю закрити свої «ресторани» внаслідок протестів болівійського суспільства і т. д.

Це приклади антиглобалістського опору, які відбуваються за принципом: «Мислити глобально, діяти локально». Це важлива битва проти занепаду, розмивання національних культур по всьому світові, впливу сіоністського лобі на підживлення конфліктів і воєн, фінансування олігархії та банкірів.

Antikriegstag

Antikriegstag

Кожна перемога, навіть маленька, на захист своєї індивідуальності — це успіх вільного світу, який прагне охороняти Традиції та взаємини, засновані на добровільній співпраці, що приносить користь, захищати свою ідентичність та культурне різноманіття у всьому світі проти прагнення їх скасувати і встановити глобальний світовий порядок.

Альтернативою для глобалізму може бути лише націоналізм і ніщо інше. Приймаючи націю як найкращу структуру для організації державності, ми усуваємо загрозу, яку собою становить глобалізм. Конкуренція між націями є нормальною річчю. На рівні конфліктів між народами завжди є можливість досягнення компромісу, а конфронтація не має вести до повного знищення. Тому необхідно розвивати міжнародну співпрацю вільних націй на відміну від глобального світового колгоспу. І потрібно усвідомлювати, що це не націоналізм, а саме інтриги світової закуліси були безпосередньою причиною трагічних подій ХХ століття.

Тарас Осадчий

Be the first to comment on "Чи є націоналізм ліками від глобалізму?"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**