Хто такі ілюмінати?

ІлюмінатІлюмінат

Політика виштовхнула релігію з публічного дискурсу, але релігія все ще пропонує кращу картину політичної реальності. Суть політичної боротьби насправді духовна, це космічна битва між Богом (Добром) і сатаною (Злом) за душі людей.

Боротьба відбувається між міжнародною сатанинською фінансовою елітою, яка очолюється ілюмінатами, та залишками людства, котрі досі дотримуються Божого плану. Маси, які нічого не підозрюють, балансують у повітрі та тішаться як діти.

Ця боротьба відбувається не між націями, релігіями або між лівою та правою ідеологіями. Окультна еліта створює і контролює обидві сторони кожного конфлікту для того, щоб напускати туману і одночасно просувати свою довгострокову програму.

План еліти полягає в перетворенні планети на свій приватний неофеодальний заповідник. Це передбачає скорочення населення світу за допомогою епідемій, катастроф або воєн; контроль над мізками, закріпачення тих, що вижили і проголошення Люцифера богом.

Добро та зло

Добро та зло

Протягом наступних 10-20 років може статися якийсь катаклізм. Ми живемо в позичений час, нас обдурюють засоби масової інформації та забивають баки, розпалюючи сексуальну пристрасть, в той час, як еліта випробовує і запроваджує різні методи маніпулювання та контролю.

Тисячі різних організацій, серед яких і ООН, без жодного громадського контролю просувають порядок денний «світового уряду». Не так давно еліта спровокувала атаки 11 вересня, щоб виправдати свою «війну з терором», репресивний «Патріотичний акт» та війну в Іракові. Затоплення Нового Орлеану, вакцинація та епідемія пташиного грипу — це наступні провіщення.

Витончені та інтелектуальні люди опускають очі, коли мова йде про цю світову змову. Вони загіпнотизовані своєю «освітою» та засобами масової інформації.

Слово «ілюмінати» звучить фантастично, але це не химера. Приховані серед масонства вони є церквою сатани. Про них є певна інформація: в їхніх приміщеннях проводилися обшуки, були вилучені та опубліковані документи та листування. Під час офіційних розслідувань перебіжчики повідомили про серйозну небезпеку. Ця організація була придушена, але пішла у підпілля. Відтоді вона стала настільки потужною, що буквально сформувала цінності нашого часу (під виглядом «прогресу», «реформ» і «революцій») і тепер загрожує майбутньому людства.

Лютнева революція

Лютнева революція

Походження сучасної дисфункціональності

Термін «ілюмінат» означає «просвітлений» і відсилає до «світлоносця» Люцифера. Їхня головна філософія полягає в тому, щоб замінити «розум», тобто доцільність, на «правильну причину», тобто універсальну мораль.

«Чини, як ти хочеш», — девіз ілюмінатів. Ілюмінати мають визначати реальність, а не Бог або природа. Ілюмінізм або «гуманізм» — це секулярна релігія та місток до сатанізму (тобто «толерантності»). Спад громадської моральності робить це все більш очевидним. Усе робиться для того, щоб світ все більше нагадував гру «Grand Theft Auto» (серія відеоігор, де гравець є частиною віртуального кримінального світу, — Глобал Аналітик) або окультну голлівудську кінопродукцію.

Незалежно від того, чи це рослина, собака або дитина, кожне з них процвітатиме, якщо слідуватиме своїй внутрішній будові, способу харчування та любові. Ілюмінати прагнуть звести нанівець шлях людського розвитку, просуваючи дисфункціональність під такими гаслами, як «свобода» та «рівність».

Ілюмінати являють собою традиційну феодальну еліту, союз європейської аристократії та єврейських лихварів, об’єднаних грошима, шлюбами і окультизмом. У 1770 році Мейєр Ротшильд найняв 22-річного викладача університету Адама Вейсгаупта (сина рабина, вихованого на католика), щоб залучити верхівку європейського суспільства до таємного культу, призначеного для зміни курсу західної (тобто християнської) цивілізації (звідси і термін «революція»).

«Grand Theft Auto»

«Grand Theft Auto»

У своїй книзі «Останнє попередження» («Final Warning») я наводжу квінтісенцію онлайн-книги Давида Аллена Рівера та чудової книги Джеймса Варднера «Нечистивий союз» («Unholy Alliances»).

Організація ілюмінатів була заснована 1 травня 1776 року. Вейсгаупт писав: «Велика сила нашого ордена полягає в його таємності, нехай він ніколи не з’являється в жодному місці під своїм справжнім іменем, але завжди має іншу назву та інший рід занять. Ніщо нам не пасує більше, ніж три нижчі ступені масонства. Громадськість звикла до цього, мало чекає від них, і тому не звертає на це уваги».

20 грудня 1781 року на конгресі масонів у Вільгельмсбаді було досягнуто порозуміння, і ієрархію ілюмінатів було додано до перших трьох ступенів масонства. Повернувшись додому, Комте де Вір’є, масон з ложі Мартинізм в Ліоні, зізнався: «Я можу лише сказати, що все це набагато серйозніше, ніж ви думаєте. Змова, що виникла, настільки добре продумана, що Монархії та Церкви буде неможливо уникнути її».

Неста Вебстер у своїй книзі «Світова революція» («World Revolution») описує modus operandi (спосіб вчинення злочину, — Глобал Аналітик): «Мистецтво ілюмінатів полягає в залученні як дурнів, так і адептів, в заохоченні мрій чесних візіонерів або планів фанатиків, лестячи марнославним амбіціям егоїстів, працюючи із неврівноваженими особистостями, або граючи на таких пристрастях, як жадібність і влада, щоб змусити людей, які мають цілком різні цілі, служити секретній меті секти».

Ілюмінати також використовували хабарі та секс, щоб отримати контроль над високопосадовцями, а потім шантажувати їх загрозою фінансового краху, публічного викриття або вбивства. Це продовжується до наших днів.

Джеймс Варднер «Нечистивий союз»

Джеймс Варднер «Нечистивий союз»

Вейсгаупт писав: «Треба іноді говорити одне, а потім інше, щоб наша справжня мета залишалася незрозумілою для наших підлеглих». А якою ж є ця мета? Вона полягає в тому, щоб «здобути владу і багатство, підірвати світські або релігійні уряди і накинути світові свою владу».

Найголовнішим пріоритетом було залучення письменників, видавців та педагогів. Сучасний пантеон великих мислителів, від Дарвіна до Ніцше і до Маркса, були пішаками чи агентами ілюмінатів. Вейсгаупт писав: «Якщо усі професори стануть ілюмінатами, то всі їхні студенти будуть учнями ілюмінатів».

Оскільки орден поширювався по всій Німеччині, гроші на його розвиток вносили такі провідні єврейські сім’ї, як Оппенгеймери, Вертгеймери, Шустерси, Спейерси, Штерни і, звичайно, Ротшильди. Джеральд Б. Вінрод у своїй книзі «Адам Вейсгаупт: людина-диявол» («Adam Weishaupt: A Human Devil») пише, що з тридцяти дев’яти головних підлеглих Вейсгаупта, сімнадцять було євреями».

З Баварії орден ілюмінатів поширювався як лісова пожежа… Незабаром вони мали понад 300 членів з усіх верств суспільства, включаючи студентів, купців, лікарів, юристів, суддів, професорів, цивільних службовців, банкірів і навіть церковних ієрархів. Серед їхніх найбільш помітних членів були: герцог Орлеанський, герцог Ернст Август Саксен-Веймар-Кобург-Готський, принц Карл Гессен-Кассельський, Йоганн Готфрід фон Гердер (філософ), граф Клеменс фон Метерніх, російська цариця Єкатеріна II, граф Габріель де Мірабо, маркіз Констанца («Діомед»), герцог Фердинанд Брунсвікський («Аарон»), герцог Карл Август Саксен-Веймар-Ейзенахський, Йоганн Вольфганг фон Гете (поет), російський цар Алєксандр II, данський король Крістіан VII, шведський король Густав III і польський король Станіслав-Август Понятовський.

Неста Вебстер «Світова революція»

Неста Вебстер «Світова революція»

Під час 3-го масонського конгресу у Франкфурті в 1786 році ілюмінати фактично контролювали всі масонські ложі, які представляли три мільйони членів таємного товариства в різних німецьких провінціях, а також в Австрії, Угорщині, Англії, Шотландії, Польщі, Франції, Бельгії, Швейцарії, Італії, Голландії, Іспанії, Швеції, Росії, Ірландії, Африці та Америці.

У 1790-х роках в Сполучених Штатах поширювався страх перед ілюмінатами. 1798 року в Чарлзтауні преподобний Джедідія Морс проповідував: «Практично всі цивільні та церковні установи Європи вражені до самих підвалин цією жахливою організацією, і сама Французька революція, безсумнівно, є наслідком їхніх інтриг…».

У 1832 році Вільям Рассел заснував у Йелі відділ ілюмінатів, який називався «Череп і кістки». Президенти Джордж Буш-старший, Джордж Буш-молодший і Джон Керрі є його членами.

9 вересня 1785 року адвокат Джозеф Утшнайдер та двоє інших перебіжчиків розкрили цілі ілюмінатів перед слідчою комісію у Баварії: скасування монархії та усіх добре організованих урядів; скасування приватної власності (якою прагнуть заволодіти ілюмінати); скасування патріотизму (націй); родин (через анулювання шлюбу, підрив моральності, урядові програми «освіти» для дітей) і, нарешті, скасування усіх релігій, в першу чергу християнства.

Саме такими є цілі комунізму, проголошеного Марксом у 1848 році. Ілюмінати та комунізм йдуть рука об руку. Термін «червоні» походить від «червоний щит» (так перекладається прізвище Ротшильд). А сатанинська п’ятикутна зірка є символом обох (ілюмінатів та комуністів, — Глобал Аналітик).

«Череп і кістки»

«Череп і кістки»

Висновок

Людство зійшло на манівці і опинилося на порозі знищення. Політична, культурна та економічна еліта Заходу є або дурнями, або свідомими агентами сатанинської змови космічних масштабів.

Якщо ми та наші діти будемо страждати і помремо передчасно, то принаймні ми знатимемо справжню причину. Це привілей, якого не мали мільйони наших предків.

Бог і сатана зробили ставку на душу людини. Якщо виграє Бог — людство відродиться в славі свого Божественного народження. Якщо переможе сатана — людство буде знищене. Такою є релігійна природа політики.

Ми можемо відродити в собі істотну частину релігійності, включивши в своє життя постулат: «Робіть іншим так, як ви хочете, щоб вони робили вам». Суть всієї істинної релігії полягає в тому, щоб вшановувати Бога (тобто духовні ідеали, такі, як справедливість, істина та любов), а не власні бажання, бути самовідданим, а не егоїстичним. Подібно до сніжинки різні елементи структуруються відповідно до Плану (тобто Любові) і досягають Досконалості.

Генрі Маков

(з англійської мови переклав Олег Коденчук)

 

Be the first to comment on "Хто такі ілюмінати?"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**