Фарбований патріотизм

images

На жаль на сьогоднішній день, після кривавої Революції гідності та незважаючи на півтора роки війни з Росією, мільйони українських громадян через певні обставини продовжують підтримувати (але вже значно менше) політичних банкротів, які прикриваються патріотичною символікою, популістськими гаслами та називають себе «державниками».

Більші ніж за рік знаходження при владі політичні пристосуванці анітрохи не підняли Державу з ями, в яку її спихнули комуно-ригіонали. Усі позитивні здобутки, які є, це виключно заслуга волонтерів, патріотичної громадськості та націоналістів. Яскравим підтвердженням цього є обговорення та схвалення ідеї спорудження пам’ятного монумента «пагибшим втарога мая в Адєссє» депутатами від так званих патріотичних політичних сил.

«Удар», «Фронт Змін» фактично віддали шану терористам, які хотіли перетворити Одесу на розбомблений Донбас, знищити все українське в місті, «воз’єднати» наше місто з ватним Придністров’ям і передати Москві!.. Такий крок мало чим відрізнявся би від встановлення пам’ятника сепаратистам, які розпороли живота горлівському депутату Рибаку та втопили його в річці. І це депутати міської ради від патріотичних (у тому числі пропрезидентської) партій! Шановні одеські виборці, через три місяці у Вас буде можливість викинути на смітник це лайно і завести в представницький орган місцевої влади справжніх, принципових та дієвих патріотів, які в майбутньому ніколи допустять такого знущання!
Сергій Солтасюк

Be the first to comment on "Фарбований патріотизм"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**