Ліваки запропонували відправляти до концтаборів усіх, незгідних з трансгендером

В’язні концтабору на КолиміВ’язні концтабору на Колимі

Якщо незгоден — за колючий дріт

Ліва студентська група виступила на захист сталінських трудових таборів ГУЛАГ, називаючи їх більш «співчутливими», ніж «західне, капіталістичне поняття в’язниці».

ЛГБТ-активісти, пов’язані з Голдсмітським університетом в Лондоні, виступили з ідеєю, щоб тих, хто відкидає транссексуалізм, на 10 років висилали до таборів, де вони поєднуватимуть працю з ресоціалізацією. У той же час ліве середовище рішуче захищає пенітенціарну систему Совєтського Союзу, а ГУЛАГ називає місцем, де проводились регулярні заняття, працювали книжкові клуби, театральні групи та велася інша діяльність, спрямована на ресоціалізацію злочинців.

«Висилати тих, хто ставить під сумнів трансгендеризм до концентраційних таборів пропонує група студентів, яка належить до ЛГБТ», — повідомляє англомовний портал Breitbar.com, описуючи нову ініціативу транссексуалів в Англії. Як пише автор публікації, відповідно до повідомлень в одній з соцмереж, Асоціація лесбіянок, геїв, бісексуалів, транссексуалів в Голдсмітському університеті в Лондоні запропонувала відправляли в табори на 10 років осіб, які сумніваються в трансгендеризмі з метою їх перевиховання. На думку ЛГБТ-спільноти з лондонського університету, треба «вибивти» ідеї, несприятливі для трансгендеризму. На питання, поставлене в соціальній мережі: «Як можна «заспокоїти» супротивників ЛГБТ?» відповідь була наступною: «Їх просто треба вислати до «гулагів».

Інтернет-портал Breitbar.com нагадав читачам, чим був совєтський ГУЛАГ, в якому загинуло більше мільйона противників комунізму. Тим часом, на профілі ЛГБТ в соціальній мережі стверджується, що вина за неправильне уявлення про совєтські «трудові табори» лежить на американському ЦРУ, яке поширювало неправдиві відомості про ГУЛАГ.

Breitbar.com

Breitbar.com

На думку лівих прихильників перевиховання противників трансгендеризму шляхом їх відправки в табори за зразком ГУЛАГу, совєтська система запровадила такі концтабори тому, що вона «відмовилася від довічного ув’язнення і замінила його на вироки до 10 років перебування в ресоціалізаційних таборах». Смертна кара в СССР, за словами лівих студентів, була зарезервована для найбільш серйозних злочинців. Інші мали можливість виправитись та повернутись до суспільства завдяки освіті, яку вони отримували  в концтаборах. Там засуджені мали доступ до книг, газет, могли брати участь в спортивних заходах та театральних виставах.

Якби британські лівки-содоміти жили в Совєтському Союзі то вони на власному досвіді могли б оцінити «переваги ГУЛАГу». Ще у 1933 році в СССР була проведена велика облава, в ході якої були затримані 130 підозрюваних в содомії осіб. За особистою вказівкою Сталіна була розроблена і додана в КК РРФСР стаття 154а, згідно з якою мужеложество каралося ув’язненням на термін від 3 до 8 років. Пізніше, в 1960 році, ця стаття була замінена на знамениту статтю 121. Відповідно до неї покарання за гомосексуалізм передбачало ув’язнення на строк до 5 років.

Хоча від цих тверджень студентів-прихильників ЛГБТ відмежувалася Студентська спілка Голдсмітівського університету, загалом в діяльності цього вузу не бракує заходів, що сприяють ідеям ЛГБТ.

Наприклад, у березні там було організовано щорічний кінофестиваль, який розпочався з показу фільму на ЛГБТ-тематику. Також було знято художній фільм, який показує історію таких середовищ з 1919 року. Його режисером є викладач Голдсмітського університету. Подібних ініціатив, які просуває ЛГБТ, в лондонському університеті стає дедалі більше.

Голдсмітський університет

Голдсмітський університет

Чорний список

Наташа Кеннеді, викладач-трансгендер з Голдсмітського університету, склала список науковців, яких студентська лівацька група прагне змусити замовчати. Фан-група Кеннеді у Facebook звинувачує їх у використанні «мови ненависті» та закликає до подальших атак на цих осіб.

Трансгендерні активісти вчиняють атаки проти критиків гендерної ідеології, звинувачуючи їх у «злочинах на ґрунті ненависті».

Наташа Кеннеді організувала кампанію з внесення до чорного списку університетських вчених, які не погоджуються з твердженням, що біологічні чоловіки можуть стати справжніми жінками.

Вона попросила тих членів Facebook-спільноти, які її підтримують, розповсюджувати список викладачів, яких вона вважає «трансфобами». На її думку, такий список є «необхідним», щоб студенти відмовитися від навчання на «небезпечному» курсі.

Серед тих вузів, які вона вважає «небезпечним»: Оксфордський, Уорікський, Бристольський, Сассекський університети та Університет Редінгу, оскільки їхні співробітники ставлять під сумнів гендерну ідеологію та у соціальних мережах «заохочують вчинення злочинів на ґрунті ненависті до неї».

Відділ філософії Сассекського університету був «явно небезпечним середовищем», як вона стверджує, адже там працює професор Кетлін Шток, яка заперечує твердження, що біологічні чоловіки можуть бути лесбіянками.

Роза Фрідман, професор права, конфлікту та глобального розвитку в Університеті Редінгу, була розкритикована за переконання, що «біологічні чоловіки» не повинні мати доступу до притулків для жінок.

Кеннеді також проводить кампанію проти Brexit і описує себе як «громадянку світу» та «видатну трансжінку, яка пристрасно ненавидить британську Консервативну партію».

Раніше вона писала для газети The Guardian

The Guardian

The Guardian

Ідеологія содомії

«Науковою» основою ідеології содомії є сучасна матеріалістична філософія і вельми спірна теорія гендеру. Сутність гендерної теорії полягає в тому, що соціальна і фізіологічна стать людини не пов’язані між собою.

Ця теорія не підтверджується експериментальними даними. Зокрема, широко відома історія Брюса/ Бренди Реймера, якого лікарі зробили з хлопчика дівчинкою після втрати останнім геніталій в автокатастрофі у віці 8 місяців. Незважаючи на всі старання батьків, дитина так і не змогла вирости дівчинкою: у віці 14 років батьки були змушені відкрити Брюсу/ Бренді правду, яку той сприйняв з полегшенням.

Незважаючи на експериментальний провал, гендерна теорія стала основою сучасної західної ідеології. Відповідно до Амстердамського договору (1999) і Ніццької хартії ЄС з основних прав (2000), актуалізація гендерного виміру стала обов’язковою вимогою. Логічним висновком з гендерної теорії є:

* вимога виховувати дітей гендерно-нейтрально;

* вимога скасувати інститут шлюбу;

* викорінення самого поняття сексуальної девіації;

* декларування бісексуальності всіх людей.

Кількість «гендерів» дедалі збільшується, а число орієнтацій спочатку досягло кількості людей, а потім перевищило її. Поділ шкільних роздягалень і туалетів за статевою ознакою визнається порушенням прав дітей.

У сучасних західних суспільствах ідеологія содомії насаджується елітами і правлячими колами «зверху». Проникнення содомітів у владу цілком закономірно. Члену гомосексуальної «сім’ї» набагато легше досягти успіху в бізнесі, політиці, фінансах — він автоматично отримує «блат» на самому верху.

Потрапляючи у владу, содоміт — як будь-який представник невеликої закритої групи — просуває собі подібних. Підтримувати ідеологію содомії стає вигідно і гетеросексуалам, які прагнуть влади: демонстрація гомосексуальної солідарності відкриває перед гетеросексуалами широкі кар’єрні можливості.

Ідеологія толерантності та захисту різних меншин (в тому числі содомітів) є ефективною в управлінні більшістю населення. Публічно демонструючи гомосексуальність, представники влади отримують карт-бланш на непопулярні реформи. Типовий обиватель, або тим більше політик, побоюється зайвий раз відкрити рот, щоб не бути звинуваченим в гомофобії.

Гей-парад

Гей-парад

При цьому з усіх напрямків толерантності содомія є найбільш практичним, оскільки неможливо публічно визнати себе негром, жінкою, старим або інвалідом. Наприклад, багато мерів європейських міст є гомосексуалістами та відкрито пропагують свою орієнтацію. Сьогодні содоміту, який балотується на виборну посаду, варто лише звинуватити свого супротивника в гомофобії, щоб отримати підтримку гей-лобі, зокрема, масовану підтримку ЗМІ.

Ідеологія содомії також відкриває широкі можливості для політичного тиску на інші держави. У гомофобії та відсутності демократії можна звинувачувати цілі народи і країни, що є приводом для міжнародних санкцій чи навіть війни. При оцінці рейтингу демократичності тієї чи іншої країни показники гомосексуалізму грають найважливішу роль.

Таким чином, позитивне ставлення до гомосексуалістів зведено в ранг мірила демократичності і цивілізованості.

Молоді ідеології і релігії зазвичай проходять стадію хрестових походів або джихаду. Содомія зараз знаходиться саме в цій фазі: країни, які сповідують цю ідеологію, не тільки проводять внутрішні репресії стосовно інакомислячих (на кшталт християн), але і автоматично отримують привід для оголошення війни країнам з іншою релігією або ідеологією.

Символом перемоги гомосексуальної ідеології служать гей-паради і тому подібні ходи, які в більшості своїй мають форму карнавальної ходи, без будь-яких політичних гасел про дотримання прав геїв. Такий парад докорінно відрізняється від будь-якого правозахисного мітингу, тому що ніяких цілей (крім пропаганди содомії) не переслідує. Гей-парад на Заході зовсім не схожий на збіговисько скривджених і пригноблених, це демонстрація сили.

Вважається ніби на Заході содомія однозначно приймається і підтримується суспільством. Насправді, це не так. Мітинги проти насадження содомії збирають іноді до мільйона учасників.

Тарас Осадчий

Be the first to comment on "Ліваки запропонували відправляти до концтаборів усіх, незгідних з трансгендером"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**