Гомосексуальні псевдошлюби, евтаназія, зачаття в пробірці… Франція в лещатах масонства

МасонствоМасонство

Ідеологи і творці французької революції були масонами. Антикатолицький бунт, який поглинув сотні тисяч жертв, проходив під гаслом

Ідеологи і творці французької революції були масонами. Антикатолицький бунт, який поглинув сотні тисяч жертв, проходив під гаслом «Свобода, рівність, братерство або смерть». У дещо скороченому варіанті воно досі є девізом Французької республіки.

Проте помилився би той, хто вважає, що через псевдопросвітницький переворот постраждала тільки Франція та її суспільство. Масонські ідеї разом з революцією підкорили уми європейців і американців, які мали себе за прогресивних людей. За прикладом французів майже в усіх країнах на нашому континенті було ухвалено закони про відділення церкви від держави.

Свобода, рівність, братерство...

Свобода, рівність, братерство…

Потім прийшла черга на легалізацію протизаплідних засобів. У Франції до цього дійшло в 1967 році, коли було ухвалено так званий закон Нойвірта — названий на честь його ініціатора, депутата Національних зборів. Після його смерті в 2013 році Велика жіноча ложа Франції видала спеціальне повідомлення, в якому між іншим писалося: «Легалізація контрацепції змінила життя жінок і сьогодні важко собі уявити ті незручності, яких без неї зазнали б наші матері і бабусі, котрі хотіли уникнути вагітності».

«Масони Великої жіночої ложі Франції віддають належне людині, яка мала політичну мужність зробити так, щоб було прийнято, незважаючи на заперечення своєї партії, закон про контроль над народжуваністю, так званий закон Нойвірта, який дозволяє виробництво та імпорт протизаплідних засобів, їх продажу в аптеках за рецептом лікаря», — читаємо в цьому своєрідному маніфесті.

«Поряд з доктором П’єром Симона, який був великим магістром Великої ложі Франції, доктором Марі Андре Лагран Вейль-Халле, доктором Сесіль Марк Голде, Івонною Дорнс, яка є великим магістром Великої жіночої ложі Франції і всіх тих, хто створив так зване Щасливе Материнство в 1956 році, а потім Планування Родини в 1960 році, він боровся за звільнення жінок від загрози небажаної вагітності», — пояснювали масони причини своєї надзвичайної шанобливості до Нойвірта.

Французька революція

Французька революція

У той же час вони закликали не забувати про його досягнення, тому що «противники контрацепції і абортів не складають зброї, а відступ назад постійно загрожує втратою жіночої свободи».

Аборт як фундамент масонського суспільства

Проте масони не зупинилися на контрацепції. Наступна їхня кампанія, яка мала в основі викривлене розуміння «свободи жінок» стосувалася легалізації вбивства ненароджених дітей. Це сталося в 1974 році після ухвалення так званого закону Вейль. Масонам Європа також «завдячує» легалізацію гомозвязків, евтаназії та запліднення в пробірці для лесбійок. Даніель Келлер, великий магістр Великого сходу Франції віддав належне померлій у червні Симоні Вейль.

«Симона Вейль втілювала в собі такий дорогий для масонів республіканський дух. Закон про аборти стає символом прогресу людини і суспільства, в ім’я якого працюють масони: цей закон є фундаментом нашого суспільства», — заявив Келлер.

Масонська піраміда

Масонська піраміда

У свою чергу голова Сенату Жирар Ларчер зазначив, що «в умовах французького суспільства, яке часто замикається в страхові та завжди близького до того, щоб зійти зі шляху 1789 року (…), ми потребуємо більше, ніж будь-коли натхнення пані Симони Вейль». Політик, який вийшов з середовища правоцентристських республіканців, забув про головне: контрацепція не зменшила кількості так званих небажаних вагітностей, а легалізація пренатального дітовбивства тільки збільшила його масштаби. Нині над Сеною протягом року проводиться 200 000 таких «операцій», незважаючи на те, що французькі жінки вживають найбільше контрацептивних засобів. До легалізації так званих абортів гинуло біля 80 тис. дітей.

Свідчення новонаверненого

«Такі права, як аборти, евтаназія чи гомосексуальні шлюби вивчалися та «визрівали» в ложах, перш, ніж за них голосували депутати», — зізнався Серж Абад-Галлардо, колишній масон.

Багато є таких, хто покинув масонство, але рідко хто з них наважується говорити настільки відверто, як це робить Абад-Галлардо, французький архітектор, який протягом 24 років належав до Прав Людини, яка входить до складу Великого сходу Франції. Свій досвід масонства він описав у книзі під назвою: «Я постукав у двері храму» і опублікував цей твір після свого навернення у католицтво.

Масони

Масони

«Мій шлях до Бога тривав майже чотири роки! Я думаю, що Бог надовго залишив мене серед масонерії (24 років, аж до одержання посади високоповажного магістра і досягнення високих ступенів посвяти), щоб сьогодні жоден масон не міг сказати мені — так, як деякі з них намагаються, зі злим умислом, ​​— що я нічого не зрозумів. Я пройшов через різні стадії. Відчуття близькості Бога у мене з’явилося в 2002 році, коли я зустрів отця-францисканина в Екс-ан-Провансі. Його слова показалися мені масонськими і сподобалися, тому що я думав, що існує зв’язок між масонством і католицизмом, але з часом я зрозумів, що сенс його висловлювань був цілковито іншим», — зізнався Абад-Галлардо.

«Я прийшов до висновку, що те, чим я жив досі, було помилковим. Я не міг залишитися в масонстві, тому що воно абсолютно несумісне з католицькою вірою», — заявив автор викривальної книги. Він також стверджує, що від 2012 року більшість міністрів в французьких урядах належать до «організації, яка прагне змінити суспільство».

«Аборти, евтаназія або одностатеві шлюби суголосні з масонськими ідеями емансипації особистості, яка є собі паном, без будь-яких моральних обмежень, крім тих, які вона сама для себе визначила», — пояснив Абад-Галлардо.

Франсуа Олланд

Франсуа Олланд

Масони і дотепер мають успіх

«Масонство вірить в свою чисту утопію. Іншими словами, те, що імпонує людині може і повинно бути їй дозволене. Мораль походить з соціальної системи, а не з природного права. Без пекла і раю, без страшного суду, спокутування гріхів. Немає ніякого іншого способу життя, ніж гедонізм: задоволення і щастя в цьому житті є єдиною метою, до якої треба прагнути. Вічного спасіння не існує, треба насолоджуватися цим життям. Масонство бореться з будь-яким типом мислення, який не є її власним і не відмовиться від цього», — пояснює колишній масонський магістр.

Хоча вплив масонства трохи знизився, воно все ще має великий вплив при формуванні суспільної та соціальної політики, прагне реформування суспільства за своєю моделлю, бо в урядових колах є багато масонів. Про їхній вплив свідчить, серед іншого, заява колишнього президента Франції Франсуа Олланда з нагоди трьохсотліття виникнення масонства. Президент-соціаліст пафосно проголосив: «Моя присутність тут означає визнання того, що ви робите для Республіки. Республіка знає, чим завдячує вам і ви завжди будете тут, щоб захищати її».

Еммануель Макрон

Еммануель Макрон

Успіхом масонів є обрання президентом Еммануеля Макрона, масона, який на тлі піраміди на площі Згоди, увінчаної зображенням всевидячого ока — символу масонства — виголошував свою промову після повідомлення про перемогу на виборах. На практиці це означає, що Франції належить очікувати наступних реформ, продиктованих масонерією, таких як зачаття в пробірці для всіх, евтаназія та легалізації інституції сурогатного материнства.

Франтішек Чвік

www.pch24.pl

(З польської мови переклав Роман Кухаренко)

 

 

Be the first to comment on "Гомосексуальні псевдошлюби, евтаназія, зачаття в пробірці… Франція в лещатах масонства"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**