Гей-війна проти України триває

images

Не становить якоїсь таємниці той факт, що крім відвертої війни на Донбасі проти України, ведеться також війна прихована, в якій використовуються різні нечистоплотні засоби. Одним із них є нав’язлива пропаганда сексуальних збочень як чогось справді європейського та передового. Причому ті, хто так наполегливо просуває «толерантність», дуже добре усвідомлюють, що переважна частина українців вкрай негативно ставиться до «нетрадиційної любові». Проте закулісним «режисерам» різноманітних «гей-парадів» та «ЛГБТ-фестивалів» зовсім не йдеться про те, щоб змусити українське суспільство полюбити геїв та лесбіянок, тут ставиться дещо інша мета. Щоб зрозуміти, в чому вона полягає, пригадаємо деякі події, які мали місце під час останнього ЄвроМайдану.

11 січня 2014 року в районі Бессарабської площі м. Києва відбувся «гей-парад», кілька десятків учасників якого усіляко наголошували на своїй підтримці євромайданівців. Навіть дурному зрозуміло, що ця акція мала на меті дискредитацію ЄвроМайдану через ототожнення його європейських прагнень з однією з таких найбільш непривабливих ознак сучасного європейського суспільства, як толерування сексуальних збочень. Щоправда немало самих європейців негативно до цього ставляться, про що свідчать, наприклад, мільйонні демонстрації протесту, які прокотилися Францією у травні 2013 року, після того, як президент Франції Франсуа Олланд підписав закон про легалізацію одностатевих шлюбів.

Взагалі мета просувачів секс-толерантності в Україні — поставити українців перед вибором без вибору, суть якого дуже влучно сформував один інтеренет-троль: «Так мы с пидарасами или с россиянами?». І справа тут зовсім не в тому, що перше досить часто не виключає друге, а в тому, що в усіх цих «гей-пристрастях» Росії, на чолі з Путіним, відводиться роль такої собі непорушної фортеці традиційних європейських цінностей, на противагу, наприклад, Україні, яка через свої «антиросійські забобони та загравання з малодуховною (порівняно з РФ) Європою приречена на толерування содомського гріха».

Тому в умовах тої брудної гри, яку Росія веде проти України, російські політтехнологи, вкупі з ФСБ, дуже хочуть зробити козирною вже відчутно заяложену «гей-карту».

Не так давно, 6 червня 2015 року, в Києві представники «ЛГБТ-спільноти» намагалися організувати так званий «марш рівності», що спровокувало вуличні заворушення. У зіткненнях супротивників і прихильників ходи п’ятеро міліціонерів отримали поранення.

15 серпня в одному з приміщень на Старопортофранківській вулиці м. Одеси мало відбутися відкриття так званого «фестивалю ЛГБТ-культури». Проте цьому завадила група молодих осіб, які з вигуками криками «Слава Україні!» закидали приміщення петардами. Деякі з них були затримані міліцією.

Як повідомили в прес-службі Одеської обласної організації ВО «Свобода», невдовзі після затримання 13 активістів «Свободи» та членів молодіжної націоналістичної організації «Сокіл» було відпущено з Приморського райвідділу міліції на вул. Грецькій.

«Патріоти спостерігали за тим, щоб члени ЛГБТ не пішли пропагувати дегенеративні цінності вулицями міста», — сказано в повідомленні свободівців.

«Проведення цього фестивалю, або як вони його там називають, — ганьба для Одеси», — прокоментував ситуацію затриманий заступник голови Одеської обласної організації ВО «Свобода» Костянтин Василець.

Таким чином, з огляду на вищенаведене, боротьбу проти глорифікації сексуальних збочень в Україні слід розглядати як одну з форм відсічі російській агресії.

Ярослав Вербицький

Be the first to comment on "Гей-війна проти України триває"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**